SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza masa.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Od września chcę ruszyć z masą. Na okres masowania przeznaczam 6 miesięcy (wrzesień-luty), później redukcja. Jako dietę, będę stosował Carb Cycling, aby się zbytnio nie podlać tłuszczem.

Jakiś czas już trenuję na siłowni, fakt faktem były to treningi niesystematyczne z przerwami, ale czas się przełamać i zacząć systematycznie ćwiczyć.

Chciałbym zaopatrzyć się w suplementację.
1. Witaminy - które wybrać i jak dawkować? Jedni polecają apteczne ZMA, drudzy Witaminy z Olimpu. Prosiłbym także o bezpośredni link do produktu.
2. Białko - niezbędne w celu uzupełnieniu diety. Które? Prosiłbym o dawkowanie oraz bezpośredni link do produktu.
3. Kreatyna itp. - Wszyscy polecają dla początkujących Mono, czytałem/słyszałem wiele negatywnych opinii na jej temat, powoduje retencje wody w organizmie przez co po zakończeniu cyklu efekty (napompowanie) spada. Wiele osób polecało mi jabłczan kreatyny lub stacki.

Tutaj pojawia się pytanie, jako, że na masę chcę przeznaczyć 6 miesięcy tj. ~25 tygodni. więc czy lepiej zrobić:
- 2 cykle po 10 tygodni (przerwa 5-6 tygodni pomiędzy nimi)
- 3 cykle po 6 tygodni (przerwa 4 tygodnie między cyklami)

Jeśli chodzi o dobranie kreatyny to myślałem tak:
2 cykle po 10 tygodni:
- 1 cykl - Cellpump
- 2 cykl - Nitrobolon 2
3 cykle po 6 tygodni:
- 1 cykl - jabłczan kreatyny
- 2 cykl - Cellpump
- 3 cykl - Nitrobolon 2

Proszę o doradzenie oraz jakie produkty wybrać.
Zależy mi na złapaniu jak największej ilości suchej masy, aby potem zrobić porządną wycinkę na lato.



Zmieniony przez - Annonymous w dniu 2012-08-20 10:10:45

Uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze podgłośnić

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Patrzac na twoj profil to ja pierwsze co bym zrobil to redukcje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
jw 100cm w pasie i chcesz masować ? to nie dobry kierunek jak już widać z profilu i wymiarów to jesteś zalany kup kreatynę i połącz se spalaczem wyjdzie lepiej niż masować no i dieta musi być zmieniona , witaminy Olimp Multiple i MZB + białko Olimp - Whey Protein Complex 100%

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Są to stare wymiary, które miałem przed redukcją,
obecnie:
waga: ~70
pas: ~90
Nie będę całe życie redukował, bo redukuję już ponad rok, fakt, że niesystematycznie.
Chce złapać trochę czystej masy, bo redukując ze mnie nic nie zostanie... 29 cm w łapie (obecnie). Redukował będę przez 4-6 miesięcy od marca.

Uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze podgłośnić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
skoro sprawy mają się tak, a nie inaczej gdzieś musi być coś nie tak

podejrzewam dietę i sugeruję bardziej się na niej skupić, a nie marnować kasę na suple

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 CYKLE i PARE PYTAN.

Następny temat

Masa

WHEY premium