SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez nightingal z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47
Mam 16 lat trenuję na siłowni już około rok, bez żadnych suplementów itd. Pomyślałem że teraz jest odpowiedni moment żeby zacząć brać kreatynę. Jaka jest najlepsza? Zastanawiam się nad 4:
1.vitalmax monohydrat kreatyny
2.Fa intrasize
3.UNIVERSAL NUTRITION STORM
4. PROBOLAN 50
(do tego nie jestem przekonany, ale zauważyłem, że to jest pierwsze w jakimś rankingu)
Jaką mi polecacie? Prosiłbym żeby wypowiedziała się osoba która naprawdę zna się na tym a nie ktoś kto nawp*erdalał się 10 rodzai i myśli, że jest specjalistom.
Czy jeśli zacznę brać kreatynę to powinienem zmienić dietę? Wiem że powinno się zachować odstęp czasowy między dawką kreatyny a posiłkami które zawierają tłuszcze. Do tej pory nie miałem żadnej diety tylko starałem się zdrowo odżywiać i po treningu dostarczać odpowiednią ilość białka. Czy muszę układać nową dietę?
Przez rok treningu nie zastanawiałem się czy robie masę/siłę itd tylko z każdą partią robiłem kilka serii po kilkanaście powtórzeń żeby zmęczyć mięśnie i naprawdę zrobiłem postęp i widać efekty, czy biorąc kreatynę muszę zmienić też trening?
Jeśli założyłem ten temat w złym miejscu to sory, ale dopiero co założyłem konto i jeszcze nie ogarniam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Cudów to ja nie oczekuję po żadnym suplemencie diety nie ważne co by marketing zdziałał :P Będę próbował chyba jednak jednoskładnikowy produkt wezmę sobie TCM z activlabu 2x 500g. Chyba że polecanie coś innego z jabłczanów ??

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3988
Jak 1-szy raz bierz Vitalmax'a. Co do diety to ona powinna być zawsze. Co do treningu, jeżeli jest sensowny to nie musisz zmieniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
z w/w jedynie vitalmax się nadaje, intrasize to produkt all in one cyklu na tym nie zrobisz, na storma przyjdzie czas, a probolan jest na 1 miejscu w sztucznie tworzonych rankingach https://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4154
jesli chcesz wyciagnac maxa z kreatyny to uloz sobie porzadna diete jako ze to pierwszy cykl na krecie to i efekty beda najlepsze jesli wszystko ogarniesz szkoda tego zmarnowac.plan treningowy tez mozesz sobie jakis ustalic
co do samej kreatyny to nr 1

Zmieniony przez - brrzydal w dniu 2015-03-23 21:55:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47
Ok wielkie dzieki, już kupiłem vitalmaxa, w sumie to nie mam porządnego planu, poszukam na forum może coś znajdę. Chyba, że ktoś ma jakiś dobry sprawdzony to może podesłać ;)

Zmieniony przez - Szeroki w plecach w dniu 2015-03-23 22:08:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
w dzaile trening dla początkujących art pierwszy rok treningów weź sobie ostatni lub przedostatni etap.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ja dorzucę pytanie z innej beczki trochę jednak w podobnym kontekście. Wchodzę teraz w czwarty miesiąc redukcji i chciałem zacząć suplementować kreatynę. W życiu brałem już ją wiele razy ale była bardzo długa przerwa teraz więc zaczynam od zera można powiedzieć. Potrzebuję jej do tego aby pomogła ruszyć mi trochę z siłą na redukcji. Po pierwsze czy powinna być to jedna forma kreatyny czy stack ? Jaką formę/stack wybrać?? Może konkretny produkt jakiś.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ile chsesz przeznaczyć kaski ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Nie będę udawał burżuja ale raczej mogę sobie pozwolić akurat jeśli chodzi o kreatyny na chyba wszystko :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
weź sobie jabłczan https://sklep.sfd.pl/ActivLab_TCM_Powder-opis29698.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Czyli celować w produkt jednoskladnikowy? Oki szczerze miałem brać mono na początek ale jak zacząłem przeglądać te kreatyny jest tego tyle ze masakra Oki to poszukam jakiegoś jablczanu


EDIT:

A produkty wieloskładnikowe ?? :)

Zmieniony przez - pajaczeq w dniu 2015-03-24 13:48:27

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka suplementacja

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium