SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza dieta na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 252
niadanie

musli owocowe 130 gramów
mleko 300 gramów
2 jaja kurze

Drugie śniadanie:

dorsz/makrela wędzona 150 gramów
ryż biały 100 gramów

Obiad:

kasza jęczmienna 100 gramów
pierś z kurczaka 150 gramów

Posiłek przedtreningowy:

kasza gryczana 120 gramów
wołowina 150 gramów

po treningu

pierś z kurczaka 150 gramów
ryż brązowy 100 gramów

conajmniej 2 owoce

posiłki co 3 godziny

Będzie to w porządku?
Jak urozmaicić dietę? Codzienne jedzenie tego samego chyba odpada, czy właśnie na tym to polega?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak najbardziej lekka redukcja, ale jak już ktoś napisał - jest dział w Twoim przedziale wiekowym Junior - pierwsze kroki na siłowni - tam są odpowiedni doradcy

Ps. Bez diety, to suple Ci nie potrzebne, nie wiem po co Ci tam tyle białka w proszku, po co aż20g BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Witaj,
Podaj więcej informacji o sobie.
Wypełnij ankietę działu:
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Wstaw dietę wg wskazówek z tematu podwieszonego:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 252
17lat
82kg
181cm wzrostu
w pasie 82cm
w bicepsie 34cm
w klatce 92cm na linii sutków
łydka 42cm w najszerszym miejscu
udo 62cm
jakieś 25-30% tłuszczu na oko
Odżywianie: słabość do słodyczy, odżywianie raczej w miarę zdrowe, domowe obiady, duża ilość pitego mleka i nabiału
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna,
Wprowadzane 1 lipca suplementy: białko wpc80, kreatyna cm3, BCAA, l-glutamina


Zmieniony przez - Wonski328 w dniu 2016-06-24 17:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 252
Ponad rok stażu na siłowni, cel to przybicie masy mięśniowej i zrzucenie trochę tłuszczu, dieta nie była nigdy stosowana, brak szczególnej aktywności w ciągu dnia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
OK, teraz wstaw dietę wg wskazówek z tematu podwieszonego:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 252
Wyszło mi, że potrzeba 2724kcal.
To dieta z internetu, nie mam zielonego pojęcia na temat rozpisywania diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 252
Zrobiłem coś takiego, jednak jest w tym na 100% masa błędów.
Kompletnie się na tym nie znam, robiłem "na czuja". Dodatkowo chcę uzupełniać dietę białkiem serwatkowym (wpc80), BCAA, kreatyną cm3 i l-glutaminą, Dziękuję za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 252
Oczywiście w tym jeszcze powinny być z 2-3 owoce, trening będzie między godziną 12 a 14. Trening 4 razy w tygodniu, przed każdym treningiem jakieś 10min na rowerze na siłownię, a na siłowni 10min biegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Owoce też wliczamy. Mniej nabiału więcej mięsa, nie musi byc drogo, wątróbka wychodzi taniej niż serek wiejski. Musli tak, jeśli sam robisz bez dodatku cukru, jeśli nie, zamień na platki owsian, jaglane itp. Z jajek i platkow mozesz omlet zrobic, z owocami czy warzywami. 4 posilek do wymiany, uwzgledniaj warzywa. Dodaj zdrowe tłuszcze,bo u ciebie tluscz tylko z jajek i makreli i ten jest ok, a reszta z nabialu. Tluste miesa, maslo, olej kokosowy, awokado, orzechy, oliwa.I wrzuc foto sylwetki, bo jeśli rzeczywiście bf 25-30, to redukcja, a nie massa.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 252
Może lekko przesadziłem z 25-30%, zaraz wrzucę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny [redukcja].

Następny temat

mega zastój

WHEY premium