SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 555
Witajcie :) Mam 21 lat, wzrost 175 cm i ważę 61 kg. Właśnie ta waga jest moim utrapieniem, jestem typowym sucharem. Na siłownię chodziłem przez około 2 lata, ostatnie pół roku trenowałem mma. Obecnie studiuje, na treningi mma chodzę tylko 2 dni w tygodniu, a na siłownie wcale. No ale właśnie chciałem się znów zabrać za siłownie, nabrac do wakacji parę kilo mięśni i zwiększyć siłę. Kiedyś chodząc na siłownie brałem przez pewnien czas kreatyne itp., ale nie stosowałem żadnej diety, no i wiadomo, że efektów nie było żadnych. Teraz postanowiłem wziąc się już na poważnie za masę, denerwuje mnie to jak każdy mi mówi, że jestem chudy, i to że praktycznie nie mam nikogo w swojej wadze na treningach. Zacznę więc ćwiczyć 3 dni w tygodniu na siłce, no i 2 dni mma. I teraz problem - nigdy nie miałem żadnej diety, jak takowa powinna wyglądac? Podstawy znam, rano dużo węgli, czym później to coraz większa ilość białka. Ale jakie produkty stosować, tak żeby mi sie to jedzenie nie ''znudziło''. I tak żeby dopasowana była do tego że jestem studentem (czas i koszta). Sprawdźcie taką moją przykładową dietę i poradźcie coś, będę wdzięczny ;)
ps. po przyzyczajeniu mięśni do siłowni chciałbym zacząć stosować kreatynę Olimp Magna Power, bo chcę też zwiększyć siłę; Gainerator Olimpa dla uzupełnienia diety (zostało mi go sporo z kiedyś), Olimp CarboNox.
6:00 - Owsianka 50 gram na 200 ml mleka
Garść rodzynek
Jajko gotowane
Bułka pełnoziarnista
Łyżka stołowa oliwy z oliwek

10:00 (na uczelni) - 100 gram ryżu białego z dżemem lub Gainerator
Banan

14:00 - Makaron
Kawałki piersi z kurczaka w sosie (babcia robi mi słoiki z mięsem w sosie, dlatego nie chce tego marnować i sam kupować piersi z kurczaka)

15:30 (przed treningiem) - Carbonox + Kreatyna

17:30 - bezpośrednio po treningu Gainerator, w domu makaron z jakimś mięsem/rybą (?), jakieś warzywo lub owoc

21:00 - Dwie bułki z pestkami dyni
Tuńczyk w wodzie (130 gram) lub serek wiejski (200 gram)
Warzywo (np. jeden pomidor lub papryka)

23:30 - 100 gram twarogu chudego
Łyżka stołowa oliwy z oliwek

Jakie inne produkty mógłbym stosować zamiennie, żeby nie jeść codziennie tego samego. Nie mam problemów z zatłuszczaniem się, jestem wysuszony.
SOGi za porady, dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
6:00 - Owsianka 50 gram na 200 ml mleka
Garść rodzynek
Jajecznica
pieczywo razowe
Łyżka stołowa oliwy z oliwek Bu

10:00 (na uczelni) - kasza
mieso warzywa
orzechy włoskie

14:00 - Makaron
Kawałki
piersi z kurczaka w sosie (babcia robi mi słoiki z mięsem w sosie, dlatego nie chce tego marnować i sam kupować piersi z kurczaka)
warzywa

15:30 (przed treningiem) - Kreatyna

17:30 - bezpośrednio po treningu Gainerator, w domu makaron z jakimś mięsem/rybą (?), jakieś warzywo lub owoc

21:00 -ziemniaki
warzywa
mięso lub ryba


23:30 - 100 gram twarogu chudego
Łyżka stołowa oliwy z oliwek
warzywa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny. luty 2012 rok

Wiecej