SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza Meta.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
Witam i prosze o wyrozumiałośc :)
Wiem ze dla większości z was jest głupota moja decyzja a mianowicie myśle aby zrobić cykl na metanabolu. Mam 17 lat, moj staż na siłowni to ok. 14 miesięcy . Waże 98 kg przy wzroście 196 cm.
Długo myślałem o tym aby zrobić ten jeden cykl na "mecie" i tu mam do was pytanie czy jest to bardzo ryzykowne czy jest jakieś duze prawdopodobieństwo skutków ubocznych itp. Nie mam zamiaru brać czegoś innego poza metanabolem .
Przy moim wzroście trudno jest o jakies dobre wyniki dlatego chcę właśnie sprobować z meta. Myślałem o tej z jelfy.
Oczywiście kupie wszystkie potrzebne osłony od wątroby i się odblokuje..

Wasze opinie ? ?

Tylko mnie nie wyśmiejcie ze nie mam o niczym pojęcia a chce sie brać za sterydy..

sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
za mlody zes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
za młody jesteś na saa

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
j/w szkoda zdrowia wiecej szkody niz pozytku na dluzsza "mete;)" moze to przyniesc przy twoim wieku. Kazdy mowi ze tylko pierwszy i ostatni cykl robi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
pewnie i tak weźmie

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
poczekaj z koksami jeszcze z 2-3 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
"MarcinRed" jak mówicie ze nie to nie wezme..

Ale nie mam zamiaru i tak sie zabardzo tym truć takze nie bede stosowal mety wiecej niz raz..

Tak apropo gdybym zrobił jeden cykl to to co bym na nim zrobil (mase mięśniową) po przestaniu brania mety zeszło by ?

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
no to kup kreatynę i do dzieła

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
polecialbyś cykl na mecie, zrobiłbys 5 kg wody, i bardzo szybko by ci to zeszło, duużo takich akcji już widziałem. Podobne efekty możesz jeszcze uzyskac stosując kreatyne, z koksem się nie śpiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
jestem na cyklu krety własnie :D ale przy moim wzroście nie jest tak łatwo zyskać jakąs masę mięśniową..

> więc tak jak myślałem poczekam..
Nie chce za bardzo sie truć tym ale wiecie przy tym wzroście trzeba troche czasu na efekty ale jak przyjdą to ciekawie będzie to wyglądało :P

> sogi wszystkim :)

Zmieniony przez - Cezary93 w dniu 2010-01-17 17:08:39

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Tak samo łapiesz mase jak koles co ma 170 cm tylko ze musisz złapac jej wiecej,dlatego wydaje ci sie ze hooya widac i ze nic nie idzie,wiem co mowie bo sam mam prawie 2 metry,ale poczekaj 2-3 lata i wtedy przy*** Saa to przy tym wzroscie bedzie kozak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie znajde

Następny temat

GABA - działa, czy nie...

WHEY premium