SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierogi Ruskie Po Siłowni??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Sorry za nowy temat ale do poprzeniego juz pewnie nikt nie zajzy wiec mam pytanie. mianowicie, dzisiaj wrocilem z silowni i nie mialem nic do zarcia dobrego, wyszedlem do sklepu , kupilem 500g pierogow ruskich. zjadlem, najadlaem sie jak prosiak, i tak sobie zerknalem na sklad i to co zjaldem ma 37g białka, 201g węgli, 15 tłuszczu i 1000 kalorii!!! a to wszystko za 1.80zł!!! uwazam ze to zajbeisty posilek skoro ma takie wartosci odzywcze, powiedzice jesli sie myle
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
no nie wiem czy cebula smazona na oleju/margarynie jest fajna - a to przeciez skladnik pierogow :D

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
hmm co do pierogow nigdy nie zwracalem uwagi na wartości odzywcze ale kto by ich nie robił zawsze mi smakują

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Pierogi sa dobre, ale nie interesuje mnie smak, bo mi smakuja, interesuje mnie to co wczensiej napsialem, mianowicie wartosci odzywcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
też lubie pierogi. Ale to nie jest najlepszy posiłek potreningowy, choćby z uwagi że ma dość dużo tłuszczy i jeszcze później pierogi smażysz na oleju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
1000 kalorii...
1

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
co to za wartosc odzywcza jak tam tona oleju jest z cebuli

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
ziompel: z jakiej znowu cebuli??? czlowieku moze byc nawet z kopyt jelenia robione ale jesli smakuje dobrze , ma wartosci odzywcze i nie umre od tego to zjem)
Andrzey: 199kalorii na 100gram, razy 5 bo gram jest 500 wychodzi 995, sorry o 5 sklamalem
nopiotr: nie smaze na patelni bo nie lubie smazonych, gotuje sobie ladnie.

a tak btw to robie mase i ***ie mnie szczerze ile w tym jest tluszczu, wazne jest bialko i ww, akurat w moim przypadku oczywiscie, dlatego chcailem zeby sie wypowiedziala jakas madra glowa ktora by powiedziala "nie nie to*****owy posilek, lepiej zjedz kure i ryz, 3 razy mniej bialka i ww ale za to lepsze bo cos tam..." albo "no super pierogi sa wy***ane , jedz ile wlezie bo sa za***iste i wogole pozdro 300" awy mi tu o cebuli;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
no sprytnie piszesz no to uloz sobie diete kebabowo - haburgerowa przeciez to tez miecho + wegle + tluszcze to w sam raz 'duzo wartosci odzywczych' haha
1

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
nie polecam , jaki skład ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
smacznego pierogi nalesniki sa ok oczywiscie nie ma co przesadzac
widze ze tu juz sami kulturysci siedza co by tylko ryz z piersia wp*****lali wyluzujcie troszke swieta ida

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy białko przyspiesza przemianę materii ???

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej..

WHEY premium