SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierś z kury - bleeeeeeee

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc. Aktualnie prubuje troche tluszczu spalic i jak wiadomo trzeba wtedy duzo bialka spozywac. Tak wiec jem duzo piersi dziennie. Ale jeszcze kilka dni i bede rzygal na sam widok. Pomocy, jak mam to przyżądzic zeby było zjadliwe. Teraz wrzucam do wrzątku i gotuje 20-30 minut. Najrużniejsze przyprawy nie pomagają. Dysponuje mikrofalówką, taką maszynką co sie tosty robi, piecykiem i oczywiscie garnkiem.

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
o cholera kloper ale masz problemy
tylko piersi jesz ???

tyle przepisow jest ze ...musisz sam poszukac
rolady,sosy,duszone,grilowane, w cholere - naprawde - poszukaj wszystkigeo co dotyczy kurczaka

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dzis wylukałem przepis misoo (misoa ?) ze na kostke pokroilem dodalem pomidorów i najpierw podsmazylem na patelni (oczywiscie oliwa z oliwek) a potem poddusiłem. Czy to duzo gorsze od tej z wody, bo to w miare smakuje a na te z wody juz patrzec nie moge


-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6565
Ja z piersią robie co sie da, często jem grillowaną (biore sam na grilla z kumplami, albo smaże na elektrycznym), dobra też jest z piekarnika (opsypuje czymś np. przyprawą do kurczaka, albo do pizzy i kłade w piekarniku na takiej kratce, albo na blaszcze). Mój tata jak piecze kurczaka całego, to ja tam od siebie dożucam kilka skrzydełek (bardzo mi smakują, takie podpieczone w wokru z przyprawą itp.). Kup sobie książeczke (w kiosku ok. 5zł) "Potrawy z drobu" albo coś takiego, dużo przepisów na dania z piersi, szukaj jak możesz, w kioskach jest tego pełno, a jak chcesz coś ładnie opracowane i np. w twardej oprawie to sie przejdź do księgarni i kup jakąś tematyczną książke kucharską np. tylko o potrawach z drobiu czy kury. Takie książki mają po kilkaset przepisów, nie są drogie, a porad jak przyżądzić pierś jest na prawde multum. Jak kupisz, to aż będzie ci sie chciało to wcinać.

NEMEZIS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
Pierś gotowana wcale nie jest taka okropna, pod warunkiem, że nie gotuje się jej w samej wodzie!!! Ja zawsze kupuje jakas mieszanke warzywna (np Hortex zupa chinska itp) i w tym gotuje pierś. Wtedy piers jest bardzo smaczna!

Mmonikaa

Mmonikaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Bło o tym wiele razy- polecam gotowac z warzywami- jak przedmówca i możesz ugniatać ją posiekaną własnie z nimi- zabija smak nawet najgorszej piersi

Możesz też zapiekać bez tłuszczu w mikrofali,.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
no ja to wkladam piers do opiekacza (ty mozesz wykorzystac piecyk) posypuje ja sola i przyprawa do grila i juz ;] a co jest jeszcze takie pyszne to piers pokrojona w kawalki z papryka! mniam mniam!! piers troche podsmazasz na a potem dodajesz papryki pokrojonej i gotujesz!! pycha!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

55 lat nadwaga co dalej???

Następny temat

Gdzie takie coś znajde ???

WHEY premium