SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Picu picu chlastu chlastu Kubex zgubi sadło hardo !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Dzięki panowie za cenne rady,szczególnie tą ostatnią bo kompletnie o tym nie wiedziałem !!

Dzisiaj już bardziej się postarałem z proporcjonalnością BTW

Jutro dorwę się do tłustszego mięska to powinno być jeszcze lepiej :)

No i dzisiaj zrobię Tabatę zobaczymy jak to na mnie zadziała :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Teraz chyba Lepiej z Dietą co ? ;)

Ogólnie jakoś nie mogę się przyzwyczaić do Uczelnianej siłowni. Odnoszę wrażenie, że na tej na którą uczęszczam od dawna mam jak by lepsze wyniki i w ogóle lepiej mi tam idzie.
Nie wiem skąd, ale takie wrażenie mnie prześladuje od dawna.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No cos lepiej teraz, ale wg mnie tluszcze daj na 1 - 1.5 g/kgmc. Dorzu wegla w to miejsce. No chyba ze na jkias LC celujesz? Potem sie uscisli poszczegolne produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
No dokładnie dieta LC

ogólnie po wczoraj przybrałem ponad 0,5kg, ale przyjmijmy, że w ciągu kilku dniu się wsio unormuje i zacznie to lecieć w dół a nie górę.

Dziś już po bieganiu i założyłem plan z góry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nabrales moze nieco wody + zawartosc jelit. Kalorycznosc inna w DT i DNT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Zapewne tak jest dla tego nie podejmę jakiś wielkich zmian w ciągu najbliższych dni.
Co do Kaloryczności to myśląc nad tym postanowiłem, że w dni w których biegam/uprawiam inne aeroby obniżę o ok 200-300 kcal. Czemu tak ? bo jednak machając ciężarami więcej wkładam w to energii a niżeli w aeroby, przynajmniej mam takie odczucie po jednym i drugim treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Wczoraj trening na siłowni dzisiaj Bieganie. Ogólnie, słabo dziś szło to bieganie. Szybko oddech traciłem. Nie wiem czy to zmiana trasy czy po prostu osłabiony jestem.

I ogólnie ten kalkulator posiłków trochę zaniża tu wartości tak nawiasem mówiąc ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Ojj dziś było grubo z posiłkami. 1 raz dobiłem do 2700 ale dzień z treningiem C + około 20-30 km na rowerze wyszło więc chyba dostanę rozgrzeszenie od ciałka i dalej waga będzie spadać :)

Z dziś rana 93,4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
No to dzisiaj zaczynamy 3 tydzień, na treningu nie 15 a 10 powtórzeń więc i ciężary większe :)
wczoraj leniwa niedziela to w stosunku do wagi z ndz + 1kg :E ogólnie w tym tyg powinienem dobić do 92 więc jestem zadowolony.

Minusy też są. Mam wrażenie jak bym miał regres w stosunku do biegania. Odnoszę wrażenie, że szybciej się męczę, mam nierówny oddech, dziwna sprawa.

Wrzuty za dziś i wczoraj
Prawidłowe BTW nie to co podaje ten kalkulator
Niedziela 2900 205/100/177 ( a tak się kończy układanie posiłków bez kalkulatora )





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Bardzo miło fajnie i przyjemnie w przyszłym Tyg powinienem już osiągnąć dystans 5 Km w czasie poniżej 30 minut :D
Wynik na dziś to 23 minuty i 4.15 km. Na dobrą sprawę mogłem biec i dalej ale jak się zatrzymałem to dopiero zauwazyłem dystans i czas, i jakoś tak.... olałem

Nie wiem czemu tylko trzymam w sobie wsio i nie chce to wyjść przez co waga stoi w miejscu. Niby od czasu przejścia na dietę do tego się przyzwyczaiłem, ale jakoś tak nie widać progresu z dnia na dzień przez to....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska - poprawa

Następny temat

Powrót do ćwiczeń po częstych chorobach

Wiecej