SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piasta Dartmoor

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 618
Witam:) mam taki mały problem, kupiłem nową piastę Dartmoor X-rolls i po zapleceniu koła okazało się, że obręcz nie jest po środku widelca tylko jest przesunięta w prawo w stosunku do widelca. Wiem, że z powodu mocowania tarczy kołnierze są przesunięte w prawo. I tu moje pytanie, czy da się tak zapleść koło aby obręcz była pośrodku widelca? Tak jak np. w kole tylnim gdzie szprychy od strony kasety są pod mniejszym kątem niż te po przeciwnej stronie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 589 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10767
Da sie, tylko musi to zrobić kompetentna osoba.

ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Jest to żaden problem. Chodzi o to że od strony z tarczą daje się 2mm krótsze szprychy. A próbowałeś przeciągnąć koło? luzując prawe szprychy jednocześnie naciągając lewe. O tyle samo luzujesz każdą szprychę i o tyle samo naciągasz przeciwległe. W dobrze zaplecionym kole powinno wyjść idealnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egzamin sprawnosciowy do szkoly strazackiej..

Następny temat

Witam potrzebuję dobry trening dla biegacza , Jestem poczatkujacy na forum .

Wiecej