SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka ręczna- jakie brać odżywki?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 195
Witam.Mam 16 lat.Trenuję już od dłuższego czasu piłkę ręczną.Od września będzie to 14h tygodniowo.Chcę zacząć brać odżywki.Myślałem o BCAA i jakimiś witaminami.Dodam że jestem bramkarzem lecz mimo tego na treningu sporo biegam.Wykonuje sporo ćwiczeń tych samych co koledzy z pola.Brać do tego coś jeszcze?Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam ,Kacper
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
moze być iso czy np
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Hot-opis2103.html
lub
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_IsoActive-opis25448.html?gclid=CPzbpdi6_80CFecocgod0VEOgA w zależnosci od smaku masz różne dodatki egcg, zen szen czy guarane
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Brać zgodnie z deficytami w diecie, jako jej uzupełnianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 195
Czy branie czegoś na pobudzenie przed treningiem w moim wieku będzie wskazane? Myślałem o kofeinie w tabletkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
A po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 195
Sport będę uprawiał prawie zawodowo a od przyszłego roku prawdopodobnie zawodowo.Na treningach muszę dawać z siebie naprawdę dużo.Dodam że specyfika bycia bramkarzem wymaga ciągłego skupienia i maksymalnej prędkości i myślę że biorąc coś pobudzającego będę mógł z siebie więcej dać i być bardziej skupionym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 195
Więc co byście myśleli o braniu kofeiny przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 61 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Kacper , jedynie co możesz robić to brać elektrolity, musisz być nawodniony,inaczej organizm nie będzie funkcjonować optymalnie,odwodniony będziesz, spowolnialy, bez reakcji , stawy będą sztywne narażone na kontuzje, jedynie co mode polecić to picie kawy przed meczem , to jest praktykowane u młodych tenisistów.Branie innych supli może spowodować pompę a ty musisz być luźny od początku do końca meczu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
"Zawodowo"? To idź do zawodowego lekarza. On będzie wiedział jakie wspomaganie jest potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Kofeina może spowodować opóźnienie koordynacji ręka-oko co w przypadku bramkarza nie powinno występować. Będziesz za bardzo rozkojarzony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
w tm wieku żadne stymulanty Ci nie potrzebne, jak nie masz ochoty na treningi, jesteś zmęczony widocznie źle jadasz moze za mało sypiasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 61 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Ilu tu specjalistów od treningu bramkarskiego ,jeszcze raz powtarzam kawa jest wskazana , dzieci grające wyczynowo na tour tenisa piją zawsze kawę , co do innych napinaczy nie ,musisz być świeży i luźny . Trenowałem wielu bramkarzy od juniora po kadrę olimpijską.


Zmieniony przez - tv1canada w dniu 2016-07-18 19:06:05
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia kapturów...

Następny temat

praca na 3 zmiany a palnie mięsni

WHEY premium