SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna a białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1025
Witam :)zależy mi na rozbudowaniu mięśni(chciałem zaznaczyć,że nie chce być nie wiadomo jakim koksem , tylko miec sylwetke baardziej atletyczna,cos na wzór Lazara Angelova)chce dodać również że trenuje piłke nożna i zależy mi na kondycji, przyspieszeniu oraz ogólnej sprawności..jakie suplementy mi polecacie,abym mógł rozwijać się w tych 2-óch kierunkach ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Maniek. Sylwetkę już masz bo widzę, że na tym najbardziej Ci zależy. Jeśli poważnie chcesz zająć się piłką nożną to wiedz, że np. max poziom tkanki tl. u piłkarza bundesligi to 11% u Ciebie szacuję właśnie w tą liczbę. Jeśli chcesz być szybszy, chcesz poprawić koordynację i różne aspekty mocy na boisku musisz wiedzieć, że podstawą tych wektorów jest siła i masa mięśniowa dzięki której można później pracować nad mocą, siłą, kondycją itd. Białko w tym wypadku jak najbardziej będzie potrzebne bo znając realia w których pracuję wiem jak wyglądają diety piłkarzy nawet na tym najwyższym szczeblu. Dorzuć do tego kreatynę, oraz poświęć trochę czasu na edukacje na temat diety dla piłkarza plus determinacja a osiągniesz swój cel. Z białka sfd polecę Ci : Optimum - Whey Gold Standard 100%
a kreatynę to zwykłe mono na początek . Link do sklepu Sfd :
https://sklep.sfd.pl/prdir.aspx?pid=199&produkt=2268

Zmieniony przez - maciula w dniu 2013-12-27 14:53:28

Szukasz klubu, sklepu sportowego a może dietetyka w swoim mieście ? - http://www.TrenujmyRazem.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
zeby rozbudowac miesnie musisz odzywiac sie i trenowac odpowiednio,
to nie bedzie zalezalo od suplamentów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1025
myśle, że moja sylwetka nie jest w najgorszy stanie, ale czuje,że może byc jeszcze lepiej..staram się dobrze odrzywiac, chce sie dowiedziec czy coś moge robić lepiej,co jeszcze moge poprawic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
najpier musiał bys napisac sprawdzic czy faktycznie odzywiasz sie jak nalezy,
proponował bym Ci zalozyc temat w dziale odzywianie z wrzuconym skanem diety z kalkultatora na PoTreningu.pl, wtedy bedzie mozna latwo ocenic i zmienic co trzeba no i pozniej jakies suple dobrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1025
tak wyglada mniej wiecej mojasylwetka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1025
wiem ,że odżywianie jest ważne , staram sie zdrowo odżywiać ale nie wiem dokładnie ile i czego dokładnie jesc ..nie mam wogóle pojęcia jak sie za to zabrac ..prosił bym o jakąs pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
wszystkie potrzebne info znajdziesz w dziale odzywianie, tam czytaj co i jak nalezy jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1025
jesli chodzi o suplementy chodziło mi o to ze poszukuję suplementów które poprawiły by mi osiągnięcia w dwóch dziedzinach..zarówno w treningu na siłowniu jak i treningu piłkarskiego (czyli chodzi mi tu gł. o wytrzymałość , przyspieszenie itp.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
http://potreningu.pl/plany
poświęć pare złotych i będziesz miał odpowiedz na wszystkie pytania

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2013-11-09 21:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1025
Mam diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Pierw piszesz: " staram sie zdrowo odżywiać ale nie wiem dokładnie ile i czego dokładnie jesc"
A dzisiaj : "Mam diete"

Więc w koncu sie zastanów albo masz diete albo nie

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement diety na mase MASS XXL

Następny temat

Kreatyna RAGE Warrior - problem z sercem?

WHEY premium