SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phi , Problem ;/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Witam Panowie Mam problem mianowicie jak wiecie (albo i nie wiecie ) robiłem na wakacjach redukcje, poszło ładnie (ba zadowolony nawet byłem) z 90 na 73kg. Lecz tak się dzisiaj dokładnie przyjrzałem w lustro i jest lipa xD. mianowicie klata jakaś tam jest , ale brzuch masakra. Jak go wciągne jest git,ale jak go puszcze na luz to wydaje się jak by był efekt jojo , strasznie duży w porównaniu do klaty i taki napęczniały + te okropne boczki, wg masarka.(fota poniżej robiona w paincie jak nie skojarzycie o co biega to pisać wrzuce normalne z telefonu...)

No i pytania:

Czy da rade to jakoś odkręcić ?:D chce teraz pojechać na mase a później tzn na wiosne znów redukcje i żeby to estetycznie wyglądało. Poprostu czy da się ten brzuch jakoś zrobić,wyrobić ,aby był proporcjonalny w stosunku do ciała i było widać klate... tak wiem panowie że redukcja była by potrzebna ale chce teraz masówke robić a boje się że potem będzie już aż tak źle że z tego nie wybrne ... Poradźcie coś :]


tak naprawde do wg jakiś dziwny jestem ... łydki mam chude,uda duże (za duże ... kur... ) ,brzuch mam duży,klata średnia a łapy maluteńkie :P zapewnie coś nie tak robiłem gdy byłem na redukcji ehmmm... please HELP ME !!







G-Głowa
K-Klata
B-Brzuch



Zmieniony przez - MrRat w dniu 2008-12-07 22:48:36

Instagram : zdrowie.odzera

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam plan! Zamień literkę G z literką K! xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Cwicz po prostu klatke piersiowa +brzuch +plecy intensywniej, nie zapominajac o rescie barki tric itd.

Spalisz brzuszek pojdzie w klate, boczki pojda w najserszy, motylki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
aha ;] no tez dobry sposób ;] dzięki za wypowiedzi i czekaj na jeszcze kilka opinii ;] Pzdr

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
...

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jaki masz trening? Generalnie, po prostu masz malo miesni, skoro juz schudles, teraz staraj sie trzymac zapotrzebowanie w okolicach zera, tak by nie zalewac sie niepotrzebnie tluszczem i rob ciezkie solidne treningi. Masa miesniowa powinna wzrosnac przez najblizsze miesiace, jakby za szybko szlo to dodasz aeroby. W nastepnej redukcji zajmiesz sie brzuchem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Ok dzięki obliques ;]

Instagram : zdrowie.odzera

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką wode wybrać?

Następny temat

[art] Mleko Biały morderca?

WHEY premium