SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ph cykla Masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 842

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

98

Wzrost

180

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

120

Obwód uda

68

Obwód talii

98

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b-2 w-5 t-1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop/meta/wino/enan+meta/clen/epi/ drol

Opisz swój plan treningowy

4x w tyg

Cel cyklu

masa/sila

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2msc temu epi

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

17

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

dobry

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

4000kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Witam chcialem zaczac od nastepnego miesiaca cykl na SUPERDROL mam 120tabsow.
Dawkowanie:2-3tabsy na dzien o wyczerpania towaru co sadzicie o tym produkcie stosowal ktos z was juz go jesli tak prosze o opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 186 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5540
Ankietę musisz wypełnić. Taki jest regulamin. (A tak wstępnie to odpuść sobie PH)


Zmieniony przez - Bernie w dniu 2015-09-05 11:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale przecie ankieta jest. Ja nie pomoge z ph, ale też jestem przeciwnikiem tej niewiadomej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Czemu odpuść sobie ph mam z pewnego zrodla ostatnio na epi super cykl zrbilem wiec nie mow mi ze odpuść sobie Ph bo jeśli jest pewny towar to ladnie porobi .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ph nigdy nie są pewne, bo to są kapsy do których można włożyć wszystko, takie moje zdanie,ale jak już wspomiale nawet jak chcesz i ja bym chciał,to niestety Ci nie pomoge. Wcześniejszy post tylko napisałem po to żeby sprostować że ankieta jest, więc już uciekam z tego tematu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No do ampulki tez mozesz wlac co chcesz

Bardziej chodzi o to ze czesto substancja aktywna w PH jest zupelnie inna niz ta na opakowaniu. Osobiscie znam goscia ktory mial silnego bloka po "EPI"

A PH znanych marek bywaja podrabiane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
No do ampulki tez mozesz wlac co chcesz

to rozstrzygają PL realia
warezz
Bardziej chodzi o to ze czesto substancja aktywna w PH jest zupelnie inna niz ta na opakowaniu.

no to przecież to napisałem, że wkładają tam co chcą.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No w sumie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Sracie z tym ph że niewiadoma jakbyście wiedzieli na 100% co macie w każdym flakonie czy oralu
1

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

styczen-luty 2016 - cykl: test - bold

Następny temat

Ogromne zamulenie po efedrynie

WHEY premium