SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Petar Klancir IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Muszę napisać,bo kiedyś pokładałem w Klancirze duże nadzieje.
Niestety na tym się skończyło.

Od dłuższego czasu jest to dreptanie w miejscu bez jakiegoś konkretnego planu i co gorsze-celu.

Startu w końcówce roku,po Mr Olympia to dobry ruch w początkowej fazie kariery kulturysty Pro.

Później jest to oznaką przejścia do tzw drugiego garnitura.

Wiadomo,że tu wchodzą także w grę inne względy ale całościowo kierunek wychodzi w stronę regresu.


Teraz w Elite Pro pojawił się "Nowy Szeryf"-Michał Krizanek ze Słowacji.

Z budowy dość podobny do Klancira-monstrualna masa i monstrualne ramiona a do tego cała sylwetka bardziej wydaje się plastyczna.




Klancir startując razem z nim-nie wiem czy by obecnie wygrał.

A startując w amerykańskiej IFBB Pro ,jak widać,jakoś sędziowie go niezbyt docenili/doceniają.

Stąd pewnie teraz ta pozycja w szpagacie i zastanawianie się -co dalej ?

Tylko niech nie przechodzi do MMA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388176
niedawno bylo mowione o klancirze, fotka jak fotka ale z dzisiaj





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 21/07/2019 21:33:56
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
No trochę wyluzował ,będę musiał z nim pogadać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
A cos sie dzialo? Troche out of shape chlopina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Ania Nawrot rzuciła trochę światła na to jak działają kulturyści Pro.

To nie jest łatwy zawód-trzeba dużo inwestować a nagroda i nie za duża i często iluzoryczna,jak się nie wejdzie w pierwszą piątkę.

Ja sądziłem,że pro mają chociaż hotel i przelot opłacony-a okazuje się ,że nie .

To nie piłka nożna :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388176
oni prawie nic nie maja, dlatego tylu robi g4p, correira tak dorabial, to mu karte odebrali kilka lat temu... to nie bogowie jak w latach 90, ze tylko zawody,expo i fotki w czasopismach, social media rozj**alo im biznes. guest posingi 5-10x mniej zarabiaja, fotki za friko, gazet juz prawie nie ma. na jakim standardzie zyja, najlepszy przyklad ostatno - bonac.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚJiW – SAN SALWADOR 2015 - PODSUMOWANIE OKIEM ANDRZEJA MICHALAKA

Następny temat

Arnold Classic 2016

WHEY premium