SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pechowy strzał

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492
Witam. Mam do Was takie pytanko ktore dobrze byloby potraktowac powaznie. Otorz chcialem sie dokladnie dowiedziec, jakie sa konsekwencje wstrzykniecia np oma czy deca do krwi. Chodzi oczywiscie o przypadkowa aplikacje do zyly... Slyszalem ze nastepstwem moze byc nawet smierc, ale nie wiem czy to prawda. Prosze o profesjonalne odpowiedzi...
Pozdrawiam wszystkich i zycze udanych zastrzykow...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1389
wystarczy aspiracja i problem z głowy

życie jest za krótkie żeby być małym i słabym xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
zlejesz sie potem zrobi ci sie slabo i tyle
adrenalina nie da ci umrzec

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-05-11 18:36:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Pozdrawiam wszystkich i zycze udanych zastrzykow lol

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492
Ciesza mnie wasze odpowiedzi ze nie ma zadnych strasznych konsekwencji... myslalem ze pechowe strzaly maja o wiele gorsze nastepstwa...
Jak ktos ma jeszcze inne zdanie na ten temat to pisac, a poza tym to dzieki i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
odciagaj tloczek przed wbiciem i nie bedziesz sie bawil z rosyjska ruletke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Moze byc roznie, zalezy ile ml bedziesz miec w strzykawce, smierc jest IMO calkiem realna jezeli bijemy okolo 5cm, moze dojsc do zatoru. Ale to faktycznie trzeba byc specem zeby 5cm wcisnac bezposrednio do krwioobiegu, raczej juz wczesniej mozna by poczuc ze cos idzie nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
hmmm ja kiedys strzeliłem sobie w zyle na dupsku nic mi nie bylo ale fontanna jak *** pierwszy raz mi sie tak zdarzyło no ale moja wina nigdy nie odciagalem tloczka teraz juz wiem ze trzeba poz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29362 Napisanych postów 62826 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902130
a moze przebiles zyle jak wbijales igle??? to bardziej prawdopodobne i czesto sie zdarza. to ze byla fontanna to o niczym nie swiadczy.przebiles zyle pod skóra a sok poszedl duzo glebiej w miesien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 317 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3949
ta ja kiedys na szybkiego robiłem w udo.. po czym wstaje i siadam na
ziemi nie wiedzac co sie dzieje... nogi mi zdretiwały myslałem ze zdycham przy czym naprawde czułem adrenaline... po jakis 5 minutach wstałem szczesliwy nie wiadomo z czego...

Czy ty myślisz ze od małych dawek duży bedziesz?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie produkóją już zambona??

Następny temat

anapolon -dlaczego drogi?

WHEY premium