SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pełnowartościowy posiłek na noc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8679
Czy pełnowartościowy posiłek na noc jest dobrym pomysłem? Bwt ok. 30 80 20. Bilans dnia byłby zachowany prawidłowy.
Czy zajadanie się na noc grozi odkładaniem się tkanki tłuszczowej, chciałbym tego uniknąć. Aktualnie robie masę, jestem raczej ekto.
Po białku z tłuszczem źle mi się po prostu śpi, więc chce wypróbować coś innego. Nie znalazłem większych artykułów na ten temat. Ten posiłek duży jadlbym o 21, a spać ok. 22.30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oczywiście że jest bedzie to zależało od całości diety

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8679
całkowity rozkład bwt mam 140/370/95 przy 67kg i 182cm. dieta podzielona na 5 posiłków. Rozumiem ze mogą to być identyczne posiłki jeśli chodzi o bwt? niezależnie czy to śniadanie czy kolacja? Zależy mi na czystej masie mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Tak, moga byc identyczne. Pamietaj tylko zeby zrobic odstep od ostatniego posilku do snu jezeli bedzie on dosc obfity.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8679
Mhmm, tak jak w pierwszym poście. Posiłek o 21 i o 22.30 w kime :)
Wypróbuje to i mam nadzieje, ze te węglowodany na noc zle nie wpłyną.
Dzięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
1,5h troche malo, ale jezeli dobrze bedziesz sie z tym czul to ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8679
ryż brązowy, pierś z kurczaka, oliwa i warzywa mrożone - kocham ten posiłek :D więc raczej się dobrze po nim będę czuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli nie czujesz dyskomformu czemu nie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przy skromnym budzecie dobra dieta?

Następny temat

Woda mineralna.

WHEY premium