SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pełna mobilizacja skutek uboczny ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1727
Witam od jakiegoś czasu już chce się naprawdę dobrze zmobilizować do działania znam swój organizm potrafi on szybko tracić kilogramy.
warzę tragiczne 130 kg przy wzroście 190 miałem robione obliczenia na sprzęcie wyszło mi że mam 92 kg mięśni i 32kg tłuszczu ogólnie 25.2% tłuszczu .
czy utrata wagi nie sprawi obwisłej skóry itp ? są na to jakieś specyfiki żeby tego uniknąć ?
wiek 20 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Najlepszym specyfikiem na to jest mieszanka:

- dobra dieta, która nie będzie powodować zbyt gwałtownego spadku masy ciała
- dobry trening siłowy
- dodatkowa aktywnosć aero / interwały

suple tylko jako dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1727
- dodatkowa aktywnosć aero / interwały można szersze wytłumaczenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
aero - ćwiczenia aerobowe np. biegi/rower
interwałowe - poszukaj na forum ( szybkozmienne obciążenie, najłatwiej podczas biegu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
a przy spełnieniu warunków, które wypisał faftaq problem obwisłej skóry(najczęsciej nazywany jest tak pozostały tłuszcz) nie istnieje.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
92 kg mięśni :D Pudzian się chowa

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1727
nie no Fryto :P mam ten świstek i jest zapisane 92KG jak boi dydy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1727
aaa i jeszcze jedno lubię pikantne jedzenie . wydaje mi się ze zastąpienie przypraw pikantnych- sosy chili itp i przestanie zażywania soli do potraw to dobry wybór słyszałem że pikantne rzeczy wspomagają metabolizm .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
To jest pytanie czy stwierdzenie, bo nie bardzo rozumiem. Chcesz ten metabolizm w końcu podkręcić, czy nie? Dobrze by było, jakbyś zaczął używać interpunkcji.

Pikantne przyprawy są ok, sól też jest ok, ale w racjonalnych ilościach.

Przy twojej wadze nie ma co skupiać się na takich szczegółach. Solidna dieta + trening powinny szybko dać spore efekty.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1727
Ok będę miał to na uwadze. A do tego jakiś suplement witamin czy coś ? Polecasz/Polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15069
warzywa sa dobrym suplementem witamin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak utyć

Następny temat

Ocena diety redukcyjnej

WHEY premium