SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pct endokrynolog

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 685

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

90

Wzrost

174

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

10lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Ostatni teść i tren

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Rok temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 680
Witam. Po cyklu z trenem zablokowałem się i nie mogę dojść do ładu od dłuższego czasu a lekarz urolog do którego chodziłem nie potrafił zrobić nic prócz USG jąder i wypisania sildenafilu. Mam niski poziom testosteronu 3.5 LH 6 FSH 2 ESTROGEN w środku widełek i przyjmuje leki na niedoczynność tarczycy ale badania TSH T3 T4 są ok. Z tego co widziałem po wypowiedziach dr Alicji nie ma sensu ładować w siebie clomid przy tak dużym LH żeby podbić teścia. Polecicie mi jakiegoś dobrego endokrynologa prywatnie który potrafiłby doprowadzić mnie do ładu ?

P.S. prolaktynę miałem podbita do 17 norma to do 15 zbiłem ja diostinexem aż za bardzo bo źle zrozumiałem forumowiczów więc jest przy zerze


Zmieniony przez - Tajny1994 w dniu 2021-03-09 21:54:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tajny1994
Ok a więc od dziś trzymam michę i dorzucę do swojego dnia trochę ruchu.


Takie podejście nic Ci nie da. Musisz mieć KONKRETNY plan. Rozpisany. Z którego będziesz się rozliczał. „Trochę ruchu... „z takiego czegoś zazwyczaj nic nie wychodzi. Konkretny plan to np. 5000 kroków dziennie. Albo 60 minut cardio 3x w tygodniu, albo 2 km spaceru dziennie.

Podobnie z planem żywieniowym.

Popracuj nad tym z miesiąc, dwa i potem rób badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
może napisz skąd jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 680
Szczecin ale w erze eporad myślę że i tak będę przyjęty telefonicznie więc nie ma to znaczenie do kogo się umowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94410 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
Napisz jak wygladal cykl
Kiedy i co wprowadziłeś i powklejaj wyniki badań pod koniec cyklu ,przed wejściem na pct ( po wyrównaniu e2,prl)i po pct

Napisz ile jesteś po pct i wrzuc aktualne badania


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-03-10 05:34:02

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 680
Nie chcę dublować tematu tam mi doradziliscie żebym udał się do lekarza.

Moje wyniki aktualne
TSH 4,57 (0,27-4,2)
T3 4,08 (2-4,4)
T4 1,19 (0,93-1,7)
FSH 1,94 (1,5-12,4)
LH 6,1 (1,7-8,6)
Estradiol 31,7 (11,3-43,2)
Prolaktyna 17,8 (4,04-15,2)
Testosteron 3,320 (2,8-8)

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Pct_odblok-t1209683-s2.html

Problemem jest samopoczucie i małe libido.
Wyniki są sprzed miesiąca mogę zrobić w poniedziałek następne wyniki jeśli byście byli mi w stanie pomóc.
Wyników sprzed cyklu niestety nie zrobiłem :/
Doraźnie suplementów SC się daa i zma w celu podbicia testosteronu?
Zrobić dodatkowo shgb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94410 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
Troche niski test i fsh ale winowajca będzie prolka jak dla mnie tutaj
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 680
Prolka jest zbita do zera bo diostinex brałem i nawet źle zrozumiałem kolegów z forum i po napisaniu "pół diostinexu" wszamalem pół opakowania nie tabletki więc prolka zbita do zera. Zbyt niska prolaktyna też może być czynnikiem negatywnym bo raczej się o tym nigdzie nie pisze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 680
Myślałem żeby brać clomid na podbicie testosteronu ale po wczorajszym live dr Alicji widzę że nie powinienem bo LH mam wysoko. Strzał pojedynczy testosteronu mógłby pomóc w podbiciu testa? Jest opcja że podczas opadania zatrzyma się na wyższym poziomie niż jest teraz ? Bo jeden strzał mnie nie zablokuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94410 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
Piszesz wyniki aktualne i wstawiasz wywalona prolke po czym piszesz ze aktualnie prl masz zero ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tajny1994
Myślałem żeby brać clomid na podbicie testosteronu ale po wczorajszym live dr Alicji widzę że nie powinienem bo LH mam wysoko. Strzał pojedynczy testosteronu mógłby pomóc w podbiciu testa? Jest opcja że podczas opadania zatrzyma się na wyższym poziomie niż jest teraz ? Bo jeden strzał mnie nie zablokuje


Nie.

Skoro oglądałeś wczoraj live Alicji, to pewnie słyszałeś ze w takiej sytuacji to albo się szuka innej niż hormonalnej przyczyny (stres, jakość życia, sen, gospodarka węglowodanowa, układ krwionośny) albo wchodzi na trt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94410 Napisanych postów 364343 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668841
Mlody chlopak jak na htz

Szkoda ze brak wcześniejszych wyników jak organizm funkcjonował normalnie


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-03-10 07:28:54

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek Gino [Meta+Enan+Npp+Wino]

Następny temat

Endogenic

WHEY premium