SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pawel Nastula-Jestem czysty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3673
Wrzucam tutaj,a za pare dni niech ktoś skopiuje do
https://www.sfd.pl/temat296829/  a ten temat usunie.

Paweł Nastula, podejrzany o doping.
Komunikat komisji sportowej stanu Nevada był lakoniczny. Stwierdzał, że Polak Paweł Nastula (36 lat) przyjął przed walką w Las Vegas z Joshem Barnettem w formule Pride zabroniony środek dopingowy nandrolon.

- Jestem zszokowany tą wiadomością. Nie dopingowałem się! - zapewnia nas mistrz olimpijski w judo z Atlanty.

Rozmawialiśmy z Nastulą wczoraj, gdy był na lotnisku Okęcie, tuż po jego powrocie do kraju. Dziewięć dni wcześniej "Nastek" walczył w Las Vegas i niewiele brakowało, aby pokonał znakomitego Barnetta. Nastula twierdzi, że oficjalnie nie ma jeszcze żadnej informacji o wykryciu w jego organizmie nandrolonu.

- O całej sprawie dowiedziałem się nieoficjalnie, z Internetu. Będzie się tym zajmował mój prawnik w USA - mówi.

Na pytanie "Super Expressu", skąd mógł się znaleźć w jego organizmie ten niedozwolony środek, Nastula odpowiedział krótko: "Nie wiem". I dodał, że gdy startował w judo, przeszedł około dwudziestu kontroli antydopingowych.

- Zawsze ze skutkiem negatywnym - przypomina.

- Dopóki nie znam szczegółów, nie chciałbym się więcej wypowiadać. Nie wiem nawet, czy mój prawnik złożył wniosek o zbadanie drugiej próbki moczu. Poczekajmy na to i na wynik analizy - kończy Nastula.

Krzysztof Kosedowski, bokserski trener Nastuli, zapewnia nas, że też jest w szoku.

- Te oskarżenia o doping to jakaś kosmiczna bzdura. Jestem zupełnie załamany i nie wierzę w to wszystko - mówi.

- Dopóki ta informacja o dopingu nie będzie na 100 procent potwierdzona, nie uwierzę - podkreśla i dodaje. - Paweł nie jest przecież głupi, żeby robić takie rzeczy. Pamiętajcie, że to wielki sportowiec, mistrz świata i olimpijski. Najpierw trzeba udowodnić winę, a nie niszczyć człowieka.

Nandrolon
- steryd anaboliczny (sztuczny hormon). Powoduje przyrost mięśni. Wpływa też na ustąpienie bólów stawów przy wysiłku, co umożliwia treningi i starty na najwyższych obrotach bez odczucia bólu czy kresu możliwości. Skutki uboczne: wysokie ciśnienie, krwotoki, słabe krzepnięcie krwi, zaburzenia popędu płciowego i płodności.

autor: DCH, JC źródło polskiboks
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13352
"Skutki uboczne: wysokie ciśnienie, krwotoki, słabe krzepnięcie krwi, zaburzenia popędu płciowego i płodności."

Trzeba porozmawiac z zona Nastka co ona o tym sadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16013
"O całej sprawie dowiedziałem się nieoficjalnie, z Internetu"
Wiedziałem że inetrnet to lipa

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12840
A co miał powiedziec ze brał?
Oczywiscie ze idzie w zaparte

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1961
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3701
Master Boy co Ty ******lisz :P Przeciez w PRIDE , glownie w Japonii go uwielbiaja ,bardzo podobaly sie im jego poprzednie walki , a na Real Deal w USA dostal owacje na stojąco. Sam Nastek mówil ,że DSE chce z nim przedluzyc kontrakt na kolejny rok, więc o jakim "nie lubieniu polaczka" Ty mówisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17253
Master Boy ale dowaliles Jakbym onet czytal

Zmieniony przez - mman w dniu 2006-10-31 18:21:46
...
Napisał(a)
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6525
no i paweł powiedział co w trawie piszczy:) Panie Nastku pan sie nie boi tu CAłE forum za panem stoi.....
...
Napisał(a)
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1835
dokładnie , jak powie Nastek tak bedzie i tyle

....