SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paulo Filho chce pomścić Royce'a Gracie !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Paulo Filho ,członek Brazilian Top Team i uczestnik tegorocznego GP Pride wagi półśredniej ,wyraził chęć walki z Mattem Hughesem !

Tatame: Czy to prawda, że chcesz walczyć z Mattem Hughesem aby pomścić Royce'a Gracie?

Paulo Filho: Tak. Royce to legenda Vale Tudo i każdy współczesny zawodnik podziwia go. Jako reprezentant jiu-jitsu jestem gotowy do walki z Mattem. Pomszczenie porażki Royca będzie dla mnie przyjemnością.


Dla mnie to śwetna wiadomość ! Co wy na to ?Bo ja bym bardzo chciał obejrzeć starcie tych dwóch zawdoników ,byłaby za***ista walka !!!

In my heart I do not feel that I must prove anything

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Zapomniałem dodać ,info ze strony http://www.mmaniacs.pl/ 

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
wydaje mi sie ze to troche za wysokie progi dla Paulo...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
No napewno lepiej by się zaprezentował ,niż Royce!W stójce jest z pewnością gorszy ,ale na glebie ,może być różnie!Po za tym Paulo będzie niesiony chęcią zemsty Będzie musiał bronić honoru jiu - jitsu (kocham takie gadanie po prostu!).Filho ma dobre sprowadzenia ,napewno niegorsze ,niż Matt ,no i siłowo Brazylijczyk mu dorównuje.Ale jeśli wogóle coś z tego wyniknie to dopiero pod koniec roku ,bo Hughes pewnie teraz będzie walczył z St. Pierrem ,a Filho prawdopodobnie dostanie się do półfinałów GP.

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
widzialem gdzieś sensowną anailize tych dwóch zawodników :

na ziemi Paulo jest znacznie lepszy, jego baza to jiu-jitsu, zresztą widać to podczas jego walk, do tego jest bardzo silny , porównywalnie do Hughesa.
nie wiem skąd twierdzenie ,że Matt ma lepszą stójkę, ale zakladając ,że nawet tak jest, większość walki rozgrywala by sie na ziemi.

Osobiście stawialbym na Paulo, bylaby za***ista walka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
"Pomszczenie porażki Royca będzie dla mnie przyjemnością." .......czekam na walkę !!!!!!!! ajajaj

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6759
iscie zajefajna walka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Walka może i dobra ale wydaje mi się że Filho jest cięższy od Matt'a. Kategoria wagowa Dana Hendersona (185 funtów) a Hughes waży 170 funtów...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
zgrali by sie bez trudu , Matt na codzien wazy ponad 190 wiec np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1608
Haha "Paulo ma sile porownywalna do Hughesa"? Mysle, ze Filho jest znacznie silniejszy! Ten gosc jest po prostu potworem, do tego walczy w wyzszej wadze. Gosc nie tylko jest skoksowany, jest naturalnie obdarzony wielka sila. Hughes bylby zupelnie bezradny, ale... do walki nigdy nie dojdzie :-/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
Niezupelnie , tzn : masz racje , ma b.dużo sily , byćmoże nawet więcej niż Hughes , ale Matt mu nie ustępuje dlatego napisalem ,że ich sila jest porównywalna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce 2 - Belfort vs Overeem - 9 czerwca 2006

Następny temat

Strikeforce 2 - wyniki!

WHEY premium