SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- pociążowa redukcja :)- podsumowanie str. 17 i 43

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Paula, jak coś wymyślisz fajnego z kettlami to będzie mi miło, gdy się podzielisz :D
Może swoje wykorzystam na jakieś nowe sposoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 36021 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679682
paula.cw
AKFiTS.
A prowadzą: Grzegorz Nocek, Marcin Dołęga, Agata i Rafał Romaniuk, Artur ZImny ( z nim dzisiaj miałam teorie) , Marcin Głowacki, Marcin Urban (to ten od kettli chyba :P)


Agatę znam - jeszcze z czasów jak była w szkole średniej. Sympatyczna dziewczyna.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Pewnie, że się podzielę, chociaż jako że mialam podstawy i będę chciała je sobie szlifować to raczej nic wymyślnego :P

Agata wczoraj prowadziła trening funkcjonalny, rozciąganie i zdrowy kręgosłup. Sympatyczna, ale przede wszystkim konkretna i niezła gaduła. Mój mózg na szczęście jakoś nawet funkcjonuje i udało mi się spisać wszystko co wczoraj robiliśmy a trochę tego było. Dzisiaj mnie wszystko boli :P

Po kettlach czułam dwójki, a teraz doszedł brzuch i barki najmocniej.

Wczoraj skakanka, piłki, TRX, Gymstick, drabinki i bosu było grane. I próbowałam kółka diabelskiego :P Ale brzuch mam słaby to dosłownie kilka razy. Dopiero co spuściłam powietrze z piłki i będę pompować znowu :P Bo chcę poćwiczyć sobie w domu ćwiczenia na kolanach na piłce, bo wczoraj słabo wychodziły. Zmęczenie na pewno nie pomogło. Bo oczywiście mam ambicje, żeby to wszystko (albo większość) umieć i sobie doskonale poradzić na egzaminie :)

Za mało jedzenia sobie zrobiłam. Na śniadanie 50 gram kaszy jaglanej z WPC i truskawkami i o 12 już byłam głodna i zjadłam obiad. Więc pod koniec zajęć o 17 już byłam głodna jak wilk. W domu nic gotowego więc pizza z mrożnonki wleciała.

Za tydzień mamy crossfit i podnoszenie ciężarów. Już się boję i cieszę jednocześnie. Muszę na pewno więcej jedzenia wziąć :P
Jest możliwość zrobienia dodatkowego certyfikatu z podnoszenia ciężarów ale nie wiem czy mi jako kobiecie jest to potrzebne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 36021 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679682
No to aktywny dzień. Nie dziwne że mięśnie zmęczone.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No pani na takie szkolenie to jadlo trzeba brac! A nie jak dla wrobelka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Fajnie brzmi, mozna zaczerpnac wiedzy i praktyki z roznych dziedzin i potem laczyc rozne elementy. Ciekawe co tam z crossfitu bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Tetiszeri no głupia ja... Wczoraj to sobie na prawdę jak dla wróbelka wzięłam tego jedzenia...

Maria no jak na razie jestem bardzo zadowolona
Crossfitu się boję :P bo ja wytrzymałości teraz w ogóle nie ćwiczę . Jak robiliśmy skakankę i burpree to dawałam radę ale to po 5 minut było :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hehe tez bym sie bala, u mnie z praktyka tez by bylo ciezko :P ja to ogolnie taka niezdara jestem i niezle drewno ale tlumacze sobie ze nie wszystko naraz. Na pewno jakies fajne elementy beda.
A w ogole jak z egzaminem? Musicie jakies elementy praktyczne tez zaliczac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 36021 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679682
Ja tam wręcz nie mogę robić nic dynamicznie - jakieś zarzuty itp. Czasem się zapomnę i to niestety później bywa bolesne - nie zawsze, ale jednak czasem tak. Crossfit nie jest dla wszystkich.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
ja pokochałam clean & jerk


Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na plecy i barki nieobciążające klatki piersiowej

Następny temat

DT Sniezka, mama w walce o figure

WHEY premium