SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- pociążowa redukcja :)- podsumowanie str. 17 i 43

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A co za kurs robisz? Na trenera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tak. Na trenera personalnego. Mam nadzieję że się nic nie wykrzaczy po drodze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
A ja w weekend będę powadzić wykład z zakresu prawa, odpowiedzialności na takim szkoleniu dla trenerów personalnych :)
1

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
paula.cw
Tak. Na trenera personalnego. Mam nadzieję że się nic nie wykrzaczy po drodze ;)

o to mi pomożesz w treningu na tyłek bo nie chce rosnać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natalijka
paula.cw
Tak. Na trenera personalnego. Mam nadzieję że się nic nie wykrzaczy po drodze ;)

o to mi pomożesz w treningu na tyłek bo nie chce rosnać :D

Trzeba więcej jeść, na mój zawsze to działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
heheh ja na masie wp*****lam odpowiednio, ale akurat mięso ciężko mi się buduje na pośladkowym. zawsze w bary i plecy szło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Tsubame33
natalijka
paula.cw
Tak. Na trenera personalnego. Mam nadzieję że się nic nie wykrzaczy po drodze ;)

o to mi pomożesz w treningu na tyłek bo nie chce rosnać :D

Trzeba więcej jeść, na mój zawsze to działa


Haha potwierdzam, łatwa i szybka metoda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No ja po ciąży mam tyłek jak tra lala :P Natalijka pewnie jak zrobisz specke na tyłek to pójdzie. Progres jest, tylko przy Twojej predyspozycji do rozbudowy góry ciężko o odpowiednie proporcje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
docisnę. ale się nie zdziwie jak po spece na tyłek , barki urosną najbardziej xD tutaj jest mój plan, ale pewnioe już widziałaś https://www.sfd.pl/plan_roczny_na_mase__prośba_o_sprawdzenie__specka_na_poślad-t1163916.html#post-18462284 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Trochę mi się tydzień treningowo rozjechał.

Wczoraj miał być trening. Nawet się już ubrałam w strój i nastawiłam się na 40 kg w WL. Ale mąż wrócił z pracy z informacją, że dzisiaj (piątek) ma dodatkową pracę. W sobotę też go nie ma. Priorytety mam inne, więc zrobiłam 12 minutowy trening domowy (ala metabolik z cc). Wolaam spędzić trochę czasu razem.
Całe szczęście dieta w DT polega na dodaniu potrenigowego shejka, więc po zrezygnowaniu z niego makro w DNT się zgadzało.

Czwartek

Dieta:

1. Owsianka
2. Sałatka z kurczakiem i ryżem
3. Placki ziemniaczane z łososiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na plecy i barki nieobciążające klatki piersiowej

Następny temat

DT Sniezka, mama w walce o figure

WHEY premium