SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- dziennik ciążowy vol. 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1179 Napisanych postów 9296 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574606
Dopóki robi kupy i rośnie to się nie przejmuje za bardzo ;p wiadomo kombinuje i przemycam ale nic na siłę. Szanuję jego zdanie i widzimisię, nie zmuszam i jeszcze karmienia z bajkami nie stosuje ;D teraz się robi dodatkowy problem bo ciągle tylko chce "na dwol na dwol" i jedzenie jest średnio atrakcyjne i je tylko w biegu na dworze. Ale przynajmniej udało mi się poćwiczyć na tarasie bo tam ma zajęcie i Mały też był łaskawy bo już ponad tydzień mi się nie udawało bo w ciągu dnia nie było jak a wieczorem padalam. Ale wczoraj jak się rozciagalam wieczorem bo plecy bolały to stwierdziłam że wszystko mnie boli jakbym jakiś ciężki trening zrobiła...

W maju czeka mnie przeprawa bo jestem 3 tygodnie sama bez męża. Ale sobie obiecuję że jak będę sama to po ćwiczę wieczorem i o tą dietę zadbam bo sameh może być pod tym kątem łatwiej. Ale może się okazać że będę kupować gotowe pierogi i zasypiac z dziećmi o 20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Priorytet na masie