SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- NOWE CIAŁO W BUDOWIE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2939
Ogromne gratulacje Paula, za wyniki i zmiany, za siłę i wytrwałość. Naprawdę Cię podziwiam!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123838
Paula, z przyjemnością przeczytałam podsumowanie. Zmiany sylwetkowe subtelne, ale widoczne - czwórki, pupa, plecy.
Czekam na powrót do "starego" dziennika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Paula, gratuluję poprawy swoich maksów!
Mnie bardzo podobają się Twoje zdjęcia z rurki, wrzucaj ich więcej - lubię ludzi mających sportową zajawkę, pasję - dziel się nią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Paula, ładnie się zmieniasz, a przede wszystkim, czerpiesz niesamowitą radość z treningów i gotowania. trzymaj tak dalej
aaa, jak nam otworzą silkę to si umawiamy na trening, si?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Na urlopie podczytywałam sobie i miło się robi, że ktoś czyta i wspiera :D

Ze zdjęciami z rurki się ostatnio problem zrobił, bo jedna instruktorka po poproszeniu ją o zmianę ćwiczeń na statyczne powiedziała z ironią: "Co fotki na Fejsbunia sobie chcecie strzelić?" :P Więc na razie żeby nie było, że miała rację nie robię. A u drugiego trenera są takie rzeczy, że albo nie wychodzi albo nie ma opcji na robienie fotki. Ale pasja jest cały czas :D

Keb, a co siłownię nam zamknęli??? Będzie płacz.
Na wspólny trening się oczywiście z chęcią umówię. Możemy też zrobić drugą turę Ladiesowego spotkania :D

Spadam do starego dziennika- zapraszam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
do 15 remont

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Hej zajrzałam do podsumowania i Gratuluję wytwania. Zmiany lekkie, delikatne widać na brzuchu i w talii, no i oczywiście na pleckach :)
A piosenka Elektrycznych Gitar "To już jest koniec" to żaden koniec, a bym powiedziała, że poczatek Twojej dalszej drogi do osiągnięcia wymarzonego celu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najdziwniejsze teorie kobiet dotyczące siłowni. CZ. I

Następny temat

Bayo CKD

WHEY premium