SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrycja Krawiecka Bikini Fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 290 dni Przeczytanych tematów 795
Nazywam się Patrycja Krawiecka i od roku jestem zawodniczka bikini fitness. Wcześniej przez 17 lat tańczyłam ale te czasy mam już dawno za sobą :)

Do rzeczy...
Swoją przygodę z bikini fitness zaczęłam w Sopocie w 2017 r. Zawody wygrałam (zarówno swoją kategorie jak i open) wiec postanowiłam poleciec jak burza i następnym moim startem był udział na...
* Arnold Classic 2018 w Ohio (wiem, szalony pomysł :P) gdzie dostałam się do finału i ostatecznie zajęłam 5/6 miejsce (miałyśmy tyle samo punktów).
*Następnie wystartowałam na NPC Open Championship w stanie Iowa gdzie tym razem zgarnęłam Overall'a.
*Kolejny start był już w Europie na Muscle Contest w Irlandii, uplasowałam się na 2 miejscu.
A ostatnim moim startem był wymarzony (oczywiście zaraz po Arnold Classic) udział w
*Mr. Olympia w Hiszpanii, gdzie również zajęłam drugie miejsce przegrywając jednym(!) punktem :( :D

Aktualnie przygotowuję się do EVL'S Prague, które odbędzie się 27.09.
W swoim temacie zamierzam opisywać jak wyglądają moje przygotowania do zawodów. Mam nadzieję, że kogoś to zainteresuje :)
Dziękuję za uwagę i miłego dnia ;)

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1299 Napisanych postów 2047 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 80232
Hej Patrycja :)! Chętnie poczytam co i jak u Ciebie wygląda:) gratuluję zdobytych medali, formę masz rewelacyjną, pięknie się prezentujesz na scenie Czekam na relacje !:)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Moderator
Ekspert
Szacuny 433 Napisanych postów 420 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 23177
Jestem i chętnie będę tu zaglądać. :) Gratuluję dotychczasowych osiągnieć! :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 290 dni Przeczytanych tematów 795
Bardzo mi miło dziewczyny :) mam nadzieję, że sukcesów będzie jeszcze więcej :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1258 Napisanych postów 2644 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 261723
Jestem zafascynowany
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7328 Napisanych postów 68885 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 913828
Super Czekamy na opis przygotowań, na pewno jak bedziesz starała się wrzucać do dziennika co jakiś czas posty to będzie duże zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Banan
Super Czekamy na opis przygotowań, na pewno jak bedziesz starała się wrzucać do dziennika co jakiś czas posty to będzie duże zainteresowanie

Będę starała się pisać wszystko na bieżąco :) choć u mnie jest dosyć monotonnie :) nie robie pięknych potraw i z treningiem tez nie kombinuje ;) ale może kogos to zaciekawi :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7328 Napisanych postów 68885 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 913828
pat.krawiecka

Będę starała się pisać wszystko na bieżąco :) choć u mnie jest dosyć monotonnie :) nie robie pięknych potraw i z treningiem tez nie kombinuje ;) ale może kogos to zaciekawi :D

nadrobisz wszystko fotkami formy haha i już o monotonii nikt nie będzie pamiętał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7681 Napisanych postów 21203 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728123
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Weekend upłynął pod znakiem wyjazdu w góry. Ale nie, nie odpoczęłam :D trasa Warszawa-Bukowina Tatrzańska jest najgorsza opcja ever! Dlatego dziś pierwszy raz mówię sobie, ze muszę iść na trening, a nie ze chce...
Plusem tego wszystkiego jest to, ze dziś robie plecy, mój drugi ulubiony trening zaraz po barkach :D
Dokładnie zostało mi 7 tyg do peak week i 8 tyg do zawodów. Dokładnie z takim samym czasem startowałam z forma na Arnold Classic, z tym ze teraz mam lepsza pozycje wyjściowa :)
Nie wiem czy ktoś chce wiedzieć coś o mojej diecie albo widzieć posiłki ale od razu mówię, se są monotonne (na własne życzenie) i brzydkie haha :D

Zmieniony przez - pat.krawiecka w dniu 2018-08-06 10:24:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tu jeszcze mój mały progres pośladków, różnica zdjęć to trzy miesiące ;)

1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukiwany trener lub trenerka