SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pat Barry partnerem treningowym Lesnara, a potem Cro Cropa!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
http://www.mmaconvert.com/2010/08/11/brock-lesnar-mirko-cro-cop-recruit-pat-barry-for-their-training-camps/

That's pretty cool :) Chłopak pewnie będzie żył jak we śnie :P Sądząc po wywiadzie i tym jak ceni Cro Copa. Dobre wieści i dla niego i dla Lesnara i dla Cro Copa (który zamierza jeszcze walczyć! :) ). Lubię Pata tak więc cieszę się że mu się przyfarciło :)

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2010-08-11 20:37:13

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Obaj przyczyniają się w ten sposób do własnej zguby. Zwłaszcza Lesnar, bo Cro Cop to już nie bardzo.

Pat Barry - UFC Heavyweight Champion by 2012.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
^

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
21.12.2012 "Pat Barry - UFC Heavyweight Champion by 2012." !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
****, zawsze mnie denerwują ludzie którzy robią byki w temacie, a teraz sam zrobiłem. Well done.

No Pat na pewno będzie zagrożeniem dla każdego o ile nie będzie opuszczał treningów BJJ :P

PS: Ale nie wiem czy zdąży bo ma być koniec świata przecież.

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2010-08-11 21:01:56

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1209


pat barry na lesnara troszku za niski dla cro-copa w sam raz na sparring partnera,ale na championa mi się on szybko nie widzi,najpierw pojedynek 2 najlepszych wrestlerów w HW,
potem na wygranego czeka już Junior Dos Santos,a z tą trójką pat już bym miał strasznie ciężko,nie zapominajmy że jeszcze "paru"
trzeba naliczyć cawin,mir też się liczą

Sport-Życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grabowski vs Barrett - Bellator 25 19.08.10!

Wiecej