SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasza , dziwna sprawa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2649
Mam konto na pewnym forum (można powiedzieć, że ogólno tematyczne już jest). W temacie o siłce jeden user napisał, że miał w klasie chłopaka bardzo chudego i słabego. Napisał tak:
Może to i głupie pytanie, ale sytuacja wyglądała tak : kumpel który zawsze był jak kościotrup, plecak ledwo co podnosił, przyszedł po miesiącu (nie chodził wcale do szkoły) i wyglądał prawie identycznie jak ten ziomek :
http://eszukam.pl/ogloszenia_zdjecia/1285759707_519ae5136a4af6a9d4fef26e4f0976c7_orginal.jpg
Opowiadał że pakował 8 godzin dziennie (omg?) i jadł kaszę i jakąś tam paszę (~2kg dziennie), bez żadnej chemii.
Czy jest to możliwe? Jak on to zrobił? Nie wierzę, że pakował 8 godzin dziennie, nie wiem czy meta dałaby takie efekty...
Ogólnie to zrozumiem jeśli nie uwierzycie, ale ja widziałem go na własne oczy i efekty ma świetne.


Z tym treningiem 8 godzinnym to wiadomo, że ściema, ale co z tą paszą? Jak/co to jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
proszę Cię zejdz na ziemie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
podbierał paszę koniom i urósł &

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jakieś produkty moge zastąpic

Następny temat

Co zmienić

WHEY premium