SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasta fasolowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10465
1 puszka fasoli czerwonej
10g oliwy z oliwek
1 łyżeczka słodkiej papryki
1/2 łyżeczki ostrej papryki
szczypta oregano
sól i pieprz

Wszystko blendujemy na gładką masę. Pyszne na kanapkę, można dorzucić swoje ulubione zioła.

Makrosy na całość :
317,7 kcal 19,4 g 29,5 g 11,4 g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9505 Napisanych postów 9025 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 306938
hmmm wygląda fajnie, ale ciężko mi jest sobie wyobrazić smak tej pasty jako dodatek do kanapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10465
Warto spróbować ! W zasadzie jest podobne do doprawionego pasztetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1523 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 223123
DJ_DoDo
hmmm wygląda fajnie, ale ciężko mi jest sobie wyobrazić smak tej pasty jako dodatek do kanapki

To jak już się skusisz, to ja polecam jeszcze pastę z groszku z puszki- trochę majonezu, musztardy, sóli pieprz. Dla mnie rewelacja do kanapki... a raczej wówczas to pieczywo jest dodatkiem do tej pasty
1

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Świetnym dodatkiem do tych past są pomidory suszone, jeśli są w oleju to pomijamy oliwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 58 dni Przeczytanych tematów 38
w smaku jest super :D robiłam w tym tygodniu i mogę wam polecić :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kawa gotowana