SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pas vibro power do brzuszków

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1232
Witam co sądzicie o pasach odchudzających ?? działają one czy to sciema??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1668
te pasy to jeden wielki pic na wode i szajs, korzystajac z nich nie spalisz tluszczu, moga one co prawda spowodowac ze miesnie brzucha urosna, ale tluszcz sie nie spali i w efekcie bedziesz mial wieksze miesnie brzucha pokryte taka sama warstwa tluszczu czyli wizualnie brzuch bedzie jeszcze wiekszy, odpusc sobie

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1232
Czyli te pasy nie odchudzają ale cwiczą miesnie brzucha i one rosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Mysle, ze nawet masy brzucha na tym za bardzo nie zrobisz bo co to moze dawac? Co najwyzej trening izometryczny, ktory moze byc dodatkiem do zwyklego treningu, ale nie jego zamiennikiem.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
absolutnie się nie zgadzam z waszymi wypowiedziami!!! używam pasa od paru dni a efekty są zaskakujące! Jestem szczupła ale mam brzuszek, zawsze mnie to denerwowało, teraz ćwiczę 4x 5 min tak jak jest w zaleceniach i już mam praktycznie płaski brzuszek :) na początku bolały mnie mięśnie brzucha, dokładnie tak jak kiedyś, gdy robiłam 100 brzuszków dziennie. Ale teraz jest już ok, to masowanie nie jest może najprzyjemniejsze ale efekty są takie jakie miały być. Zastanawiam się tylko czy nie nastąpią jakieś skutki uboczne, w końcu jestem podłączona do prądu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

qczysxxxdziennik300 spratan czyli trening domowy

Następny temat

kolejnośc ćwiczeń

WHEY premium