SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pas neoprenowy raz jeszcze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Sorry, że wam głowę zawracam, ale w dyskusjach na temat pasa została pominięta pewna kwestia, która może się wydać oczywista, ale nie dla mnie ;> Otóż - jak o pas "dbać" już po treningu? To się pierze, suszy, wyciera, wietrzy czy wyrzuca jak zacznie śmierdzieć????

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna (a nawet trzeba ) prac. Tylko tyle, ze recznie, przynajmniej wg metki przy moich spodenkach. Ja mam za to nieprzyjemne przezycia z tym zwiazane Zaczelam cwiczyc w spodenkach neoprenowych pod spod stosujac mieszanke opatentowana przez joggera. Na poczatku wszystko bylo spoko, ale po paru tygodniach zapach kremu, jaki stosowalam, polaczony z zapachem neoprenu, zaczal przyprawiac mnie o mdlosci. Pralam juz te spodenki pare razy potem, ale nie moge sie pozbyc tego zapachu. Chociaz jestem sklonna przyznac, ze to tylko moje wrazenie. W kazdym razie znow cwicze bez spodenek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Mogłabyś podać Jagódko przepis na mieszankę joggera ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
poszookaj w wyszookiwarce / http://ww.sfd.pl/search.asp /postu pt. krem termogeniczny

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakbys jednak nadal nie znalazla, to tutaj masz linka:
https://www.sfd.pl/temat73817/

Jeszcze tylko male uzupelnienie odnosnie mojej historii powyzej. Ja te spodenki pralam caly czas, a nie dopiero po kilku tygodniach bo wydaje mi sie, ze tak to moglo zabrzmiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Dzięki Nie wiecie może czy takie spodenki można kupić w Realu i po ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
jagoodzia
a ja myślalam, że tylko ja ganiam w tych galotach, już posądzałam siebie o skrajną naiwnośc..
a powiedz mi czy zakładasz je gola skóre, czy na leginsy bawelniane..

(na gołą skórę próbowałam, ale fatalne uczucie..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
attika, ja cwiczylam w tych spodenkach tylko kilka tygodni, bo jak juz pisalam teraz ich zapach przyprawia mnie o mdlosci (wiem, ze to siedzi tylko w mojej glowie, ale to wystarczy ) Zakladalam je tylko na figi, wiec wiekszosc przylegala do golej skory. Ale rownie dobrze mozna na bawelniane spodenki. Mi to dziwne uczucie nie przeszkadzalo Jak widac kazda z nas ma mocniej uwrazliwione inne zmysly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Hehehehe....też się zastanawiałem, jak można założyć owe "spodenki" na gołą skórę...to by chyba musiało boleć ;>

Ręcznie, rozumiem że płyn do prania i do umywalki?

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
mozna bezposrednio na skoore, choc pod koniec dobrych aeroboow robi sie mniej przyjemnie... ciekawie roowniez jest, gdy je po nich zdejmoojesz

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
JA na ten przykład.. JA
ubieram je na majty i leginsy potem galoty neo. i dres na to i do roboty na rower! po godzinie dobrych aerobów wszystko chowam do woreczka bo jest tak mokre, że można spokojnie wyżymać, więc piorę po każdym treningu, trochę to upierdliwe, bo aeroby tłukę 4x w tygodniu .. ale daję rade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

takie pytanko

Następny temat

dieta do ocenki

WHEY premium