SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Partner do treningów MMA Piła

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 342
Witam
Chciałbym rozpocząć treningi MMA w Pile szukam partnera który zapisałby się ze mna na treningi. Wiadomo w dwóch zielonych lepiej niż samemu prosze o odpowiedz :D

Z Głębi Mego Wnetrza Słysze Krzyk Wydarty Podejumje Walkę Jak PitBull Zażarty

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246
witam cie ta dyscyplina sportu mnie nieinteresuje ale dzieki za propozycje

salbutamol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
to po co sie wpisujesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246
pytanie do mnie bylo o dyscypline sportu mma a to mnie absolutnie nie interesuje TomQ raczej bardziej kulturystyka

salbutamol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 373
;) jesteś z Piły czy z okolic ? :) 4016057 - odezwij się na gg albo tutaj na prv.
Pozdro ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

staw skokowy

Następny temat

MMA Poznań

Wiecej