SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parkour

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Skacze po murkach 3x w tygodniu.Nie moge przeskoczyc murka na wysokosci 1 m bo mam taki lenk,ze upadne i mam wizje,ze mi sie cos stanie(podrapie sie lub cos takiego) hmm plix moze jakis trening na skocznosc??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
siemano kolego słuchaj parkour to jest sport dla tych co to chcą to robić, jeżeli chcesz - możesz próbujesz strach to twój wróg osobiscie ćwicze parkoura, kiedyś bałem sie "monkeya" zrobić, przełamalem sie tylko dlatego że wiedziałem ze skoro chce to ćwiczyc musze to zrobic mimo bolesnych upadków, podrapan licznych itp. ciesze sie bo robie bez problemu przez due barierki stary niema czego sie bac dobiłes troszke mnie tym ze napsiałes ze sie bojisz o jakies zadrapnie :D a panowie co pisali przedmną nie zpławiajcie go :D chłopak chce spróbowac trzeba go zmotywowac, 1 metr murek to malutko nie polamiesz sie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no powiem ci że jeśli przed takim murkiem masz schizo to to nie jest sport dla ciebie albo wywal się specjalnie kilka razy i zobaczysz że co cię nie zabiję to cię wzmocni

Zmieniony przez - majkel47 w dniu 2009-05-28 10:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7853
Trening na skoczność. Nie sądzę aby w tym tkwił problem, musisz spróbować się przełamać bo to w zasadzie tylko psychika, a przecież w tym sporcie chodzi aby pokonywać słabości itd

A rzeczywiście jeżeli murek 1 m sprawia ci kłopot to mnie zastanawia jak później będzie
No ale nikt nie zrobić tego za ciebie, musisz się przełamać i albo ci się uda albo wyślesz nam pozdrowienia ze szpitala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14298
ze mi sie cos stanie(podrapie sie lub cos takiego). Wes sie za granie w noge , jezeli boisz sie o podrapanie.

trzeba j**ać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
w tamtym roku mialem podobny problem w tym sporcie, Prawie wszyskiego sie balem, ale na zime przemyslalem wszystko ogladlaem duzo filmow itp. i powiedzialem sobie ze nie bede sie niczego bał bo chce byc tacy dobrzy jak inny i to jest jedyny sport w ktorym naprawde jestem dobry. pomysl jak to mial no David Bella jak on sie musial bac i powiedz czy chcedsz byc taki dobry jak on

przperaszam za bledy, znaki, i ortografie - szybko pisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
No to ubierz się w jakies dośc grube dresy, koszula z długim rękawem xD I skacz xD A jak nie to materac sobie podłóż xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7853
I o kasku nie zapomnij wtedy będziesz wygląda na prawdziwego traceura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
może najpierw próbuj na niego wskoczyć i później coraz dalej aż przeskoczysz mi to nieraz pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19058
jak sie boisz przeskakiwac murki, ktore maja metr to skacz na mnieszych...
zacznij od murka , ktory ma 75-80 cm , skacz tak dlugo az zaczniesz robic vault'y dotykajac przeszkode tylko palcami...
potem murek 85-90 cm itd :):) powinno sie udac :)
pozdro ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 979
dokładnie nie odrazu będziesz robił to co na samplerach w necie....
od czegoś trzeba zacząć...Pk to sztuka w której pokonujesz własne lęki...
lecz każdy skok , przeskok...musisz przemyśleć...
I pamiętaj że trening czyni mistrza
Pozdrawiam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358
Witam. Tak jak ponowie napisali powyżej parkour to ,,sztuka, sport,, który polega na pokonywaniu, przezwyciężaniu własnych słabości i lęków. Nikt na początku nie jest świetny w Pk, ale żeby być w czymś dobrym trzeba nabierać doświadczenia i dużo trenować!!! Więć skoro niedajesz rady z 1 m murkiem to znajdź mniejszy. A co najważniejsze dużo baa... bardzo dużo trenuj swoje ciało, bo bez treningu zmęczysz się po 5 min biegu. I nie dasz rady wykonać żadnego triku. powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tych czasach?

Następny temat

kolce, znaczenie podczas biegania

WHEY premium