SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare słów o Iraku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66835
Jak już pisałem wiele razy aby jechać musisz mieć etat i orzeczenie lekarskie o zdolności do służby poza granicami kraju jak nie masz jednego z nich nie jedziesz proste nie?reszte dopowiedz sobie sam

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10702
Przewertowałem cały temat (sog dla Żelesia). I mam pytanie poznałem kolesia, który był w Iraku, i pewien czas po powrocie zrezygnował z wojska, bo rzekomo z jego jednostki nie chcieli wysyłać na misje. Nawet chętne osoby nie miały możliwości jechać, po prostu nie bo nie. Trochę się dziwię że taki na te misje napalony, no ale mówił że kasa, przygoda itd. a tak to nie ma w woju po co siedzieć. Czy to możliwe że nawet spełniając wszystkie warunki do wyjazdu mogli go nie wziąć (bo to dziwnie brzmi dla mnie przy tym ze nie których ponoć na siłę wysyłali)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66835
Mogli go nie tyle go nie zabrać co nie dostał pozwolenia od d-cy swojej jednostki na wyjazd(też tak miałem z wyjazdem do Kongo)
Zmianę na danej misji wystawia określony związek taktyczny (kilka wyznaczonych jednostek) i w przypadku braku ludzi na określone stanowiska sięgają po ludzi z innych jednostek, pozatym dowódcy nie chcą puszczać z innymi jednostkami bo ktoś musi robić robote za gościa na misji a następną zmiane może wystawiać jego jednostka.


W przypadku Iraku to co 2 lata wystawiała zmaine dywizja

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
żeleś mam pytanie nie na temmat ale myślę że odpowiesz czy st szeregowi zawodowi trenują jakąś sztuke walki np krav maga?
a i jeszcze jedno ty jako ekspert może wiesz coś na temat 10 BKPanc czy opłaca sie tam zostać zawodowym jak tam jest z internatem jaka jest szansa wyjazdu na misje z tej jednostki???

Zmieniony przez - 1ZOMOwiec w dniu 2008-10-12 17:20:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66835


Po kolei jest tyle tematów a ty w moim sztandarowym spamujesz

Dobra żartuje
1)Kravka jest wdrażana do wojska i już niedługo będą treningi w czasie pracy(problemy z kwitologią choć w niektórych jednostkach już są 4 h tygodniowo zajęć) u mnie na razie odrazu po robocie po 1,5h ćwiczymy kto chce 2 razy w tygodniu)

2)Od 10 BKPanc braliśmy zmiane w Iraku więc problemu z wyjazdem na misjie nie ma (obecnie są w Czadzie)

3)Jest to jedyna jednostka w Polsce wyposażona w czołgi Leapard II i jest wyposażona w dobry sprzęt często biorą udział w ćwiczeniach zagranicznych
We wszystkich "rankingach" wysoko stoi
Ale jak tam robota wygląda nie wiem nigdy nie byłem podobno w środku lasu

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
dzięki za odp
tylko że mnie czołgi niezabardzo interesują chodzi mi o rozpoznanie w tej jednostce podobno jest już w pełni uzawodowione?

można wiedzieć w jakiego rodzaju jednostce służysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66835
Jestem d-cą drużyny radiowej

O rozpoznaniu pisałem w innym temacie w Świętoszowie jest kompania rozpoznawcza na bardzo wysokim poziomie

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
przeczytałem cały temat, sog już pewnie nie wejdzie, fajne foty

żeleś wspominałeś że mieliście tam siłownię. masz może jakieś zdjęcia?

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66835


Tam na siłowni to się zgubić można

60 chłopa ćwiczy i jeden drugiemu nie przeszkadza

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
chłopy konkretne tam tyrali patrze. I siłownia też wypasiona Widać i będąć wojskowym a do tego na misji i można tyrać na siłce, fajnie. Jakbym miał szansę to bez wachania pojechałbym na misję.

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-10-16 14:57:38

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na worku, prosze o ocene.

Następny temat

ALKOHOL

WHEY premium