SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań odnośnie treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Najłatwiej będzie jak to wypunktuje aby był czytelny przegląd.

1) Poszukuje treningu na "Rzeźbę" z elementami pompującymi prawdopodobnie każdy wie o co mi chodzi więc nie będę się rozpisywał. 3 dni w tyg

2) Kolejny trening tu już dla średnio zaawanowanej osoby na zdobycie masy wraz z opisem odnośnie czasu wypychania i opuszczania sztangi (tyczy się to paru ćwiczeń z nią)

3) Trening na bicepsy i przedramie przeznaczony na zdobywanie ich objętości.

4) I ostatnie (dla mnie) sposób na zakwasy :) Może brzmi to dziwnie, ale od dawna nie mogę (może po prostu nie potrafię) przećwiczyć mięśnia tak abym miał zakwasy.

Pytania 1,4 są dla mnie więc tu mogę udzielić jakiś odpowiedzi na pytania, lubi informacje których nie zawarłem.
Waga 120kg staż treningowy ~5-6 lat osiągi nie za dobre(staram wrócić się do formy) wzrost 188cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...mysle, ze czas zakończyc ta pogawędkę

wobec braku chętnych do pomocy temat uważam za zamkniety, a pomoc zapewne nie nadchodzi dlatego, ze zamiast słuchac i dziekowac za takie oznaki poprostu chcesz pouczać... skoro jesteś mądrzejszy to po co pytasz...

temat zamykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szczerze mówiąc trudno mi uwierzyc w twój staż- biorąc pod uwagę to o co pytasz i że sam nie zaproponowałeś żadnego planu.

jak to więc jest?

w każdym razie propozycję mam nadzieję zobaczymy wraz z -conajmniej- kilkoma zdaniami uzasadnień, opisu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Też mnie ciekawią te zakwasy. Ja też ich nie miałem i nie mam mimo, iż robiłem HST na 11 ćwiczeń i to z 45-sekundowymi przerwami. Czy zakwasy to pozytywny, czy negatywny aspepkt potreningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Skoro już na prawdę muszę. To trening który nie daje u mnie zamierzonego rezultatu.
Poniedziałek
klatka+biceps
wyciskanie 4X 15-12-10-8
Wyciskanie skos górny 4X 15-12-10-8
Wyciskanie skos dolny 4X 15-12-10-8
Rozpiętki 4X 15-12-10-8

Biceps
Modlitewnik 4X 15-12-10-8
Gryf Prosty 4X 15-12-10-8
Sztangietki 4X 15-12-10-8
i tu nie zawsze w zależności od zmęczenia mięśnia
Sznur oburącz na wyciągu podciąganie do góry 4X 15-12-10-8

Środa
Plecy + triceps
Sciąganie wyciągu za plecy uchwytem szerokim 4X 15-12-10-8
Ściąganie wyciągu uchwytem wąskim 4X 15-12-10-8
Wiosłowanie z obciążeniem uchwyt wąski 4X 15-12-10-8
Wiosłowanie z obciążeniem uchwyt szeroki 4X 15-12-10-8

Triceps
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU W PŁASZCZYŹNE POZIOMEJ STOJĄC 4X 15-12-10-8
Pompki na poręczach (na urządzeniu) 4X 15-12-10-8
PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC 4X 15-12-10-8
i sporadycznie
wyciskanie sztangi wąskim uchwytem 4X 15-12-10-8

Piątek
Szczerze mówiąc skupiam się tu na barkach i przedramieniu
Dodatkowo w przerwach robię sobie sporadycznie nogi oczywiście jeśli mogę (problemy z łydką wykluczają moje treningi nóg w zaawansowany sposób i w danych okresach czasu [przyjmowanie leków na nie])

Odstępy pomiędzy seriami od 40sec do 2min wyciskania z założenia 2-3sec opuszczanie 1sec wypychanie (przykłada klatki piersiowej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
A bo nie dodałem, miałem kawałek przerwy, ale teraz już od jakiegoś czasu ćwiczę. Prace mam siedzącą, co mogę jeszcze powiedzieć. Ogólnie jedyny wysiłek fizyczny w ciągu dnia, to spacer do pracy i siłownia. Jeszcze jakieś pytania? :) Co do treningów to tak jestem zmęczony a nawet bardzo zmęczony po nim.
A w dozie ścisłości 4X 15-12-10-8 = 4 serie w kształcie 15 powtórzeń potem 12 powtórzeń 10 i 8. I kolejne ćwiczenie. :)
Mogłem to trochę nie jednoznacznie wyjaśnić.
A trenuje z mniejszym lub większym rezultatem tak od około 2 miesięcy więcej niż mam tu konto.
Czyli Data rejestracji 2003-07-18 -2 miesiące ~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Mam rozumieć ze chodziło jedynie o krytykę, ale aby podpowiedzieć trochę komuś to już nie ma chętnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w sumie dziwne byłoby aby ten trenng przynosił na tym etepie wlaściwe efekty.

podejrzewam,że super byłoby zacząć od podstawowych typów treningow jak ;ACT, czyli trening obwodowy ukierunkowany na przyswojenie mięsni, ukł. oddechowego, krwionosnego- słowem całego rorganizmu do wysiłku.

mam nadzieję, ze wiesz co to za trening i potrafisz[chocby z błedami] go rozpisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Rada godna "wielkiego mistrza" szkoda ze zupełnie nie trafiona, a co ważniejsze nie ukierunkowana w odpowiednią stronę.
Zdaje mi się że albo nie przeczytałeś tego co napisałem, albo nie zrozumiałeś. Więc postaraj się przeczytać jeszcze raz dokładnie, i udzielić mi odopowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Faktu że ćwiczę 6 lat. I raczej zaczynanie od podstawowych treningów raczej nie daje rezultatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Dodatkowo zadałem pytania na które chce uzyskać odpowiedz.
Chociaż ciężko jest uzyskać od was jakiejś pomocy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wyczerpujący trening Arnolda Schwarzeneggera.

Następny temat

rola partnera treningowego

WHEY premium