SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań odnośnie treningu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich! Od 3 miesięcy ćwiczę ATC. Bez żadnych odżywek czy innych takich rzeczy. Mam swoją diete (może nie zawsze się uda zadabać dokładnie o ilość białka i węgli, ale się staram), przybrałem 2cm w bicu, 2cm w udach, 1cm w łydkach, 3cm w klacie, 2cm w barach. Ważę 65kg, 178cm wzrosty, 17 lat. Ogólnie, chyba nie jest źle. Teraz bede ćwiczył troche mniej bo drugie ółrocze się zaczyna więc trzeba się zabrać za naukę. Ale codziennie jakieś pompki, podciąganie i takie tam domowe ćwiczenia będę robił. Ułożyłem sobie plan tylko do końca nie wiem czy może być skuteczny. Nie chodzi mi o masę, tylko o rzeźbę( chociaż jeśli trochę urosnę na masie to się nie obrażę). A na rzeźbie mi bardziej zależy, gdyż chodzę na karatę i tam po moich obserwacjach, sparingach itp. stwierdziłem, że bardziej się opłaca rzeźba i zwinność a nie masa.
Teraz do rzeczy. Co do planu ćwiczeń to proszę o odpowiedzi, (poprawki) czy dużo mi to da, ewentualnie co pozmieniać.
Chcę ćwiczyć codziennie prócz w niedziele. Aha do 17 nie ma mnie w domu i dopiero w godzinach 18-19-20 mógłbym ćwiczyć
A oto i plan:
pn, śr, pt

1. Wyciskanie na płasko 3x12
2. Wyciskanie 45* 3x12
3. Rozpiętki na płasko 4x12
4. Francuskie na leżąco 4x8
5. Francuskie na siedząco 4x8
6. Pompki 4x12
7. Podciąganie 4x max
8. Wiosłowanie 4x12
9. Martwy ciąg 4x12
10. Modlitewnik 4x8
11. Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x8
12. Bic- o kolano 3x8

wt, czw, sob

13. Przysiady 4x12
14. Wstąpienia na palce 5x12
15. Wykroki 4x12
16. Brzuszki 4x12
17. Brzuch- Podnoszenie nóg 4x12
18. Ramiona- podnoszenie na boki 4x8
19. Ramiona- podnoszenie na wprost 3x8
20. Arnoldki 4x8

Czekam na odpowiedzi. Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
Za często chcesz trenować.Nie ma czasu na regenerację.Przetrenujesz się.Lepiej w sporcie siłowym wcale nie znaczy więcej.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może znasz linki do dobrych planów na rzeźbę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5627
Trening ACT robi się 3x w tygodniuchyba nie bardzo wiesz co to jest ACT.Georgu tu fajnie wytłumaczył

https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Trening na rzezbe nie rozni sie od treningu na mase.

Jesli chcesz sie rzezbic to:
1. Dieta na redukcje
2. Trening aerobowy lub interwalowy
3. Trening silowy. Moze to byc ACT bo to sprzyja IMO redukcji

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening a praca

Następny temat

FBW - prosze o sprawdzenie

WHEY premium