SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań na temat kreatyny

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259
witam od wczoraj stosuję pierwszy raz Trec AAKG mega harcore i oto pytania:
1.Czy można palić papierosy (nie piszcie tak albo nie bo ta odpowiedz nic mi nie daje prosilbym o krotkie wytłumaczenie)
2.po jakim czasie brania tej kreatyny będzie duza pompa i siła? bo jak narazie teraz stosowalem to pompa nie była duża chyba jak zbykle na sucho a siłą nie widziałem różnicy
3.czy polecacie ten suplement?
info o mnie
16lat,staz rok i 1,5 miesiaca,wzrost 182,waga 74kg
jeśli zaśmieciłem trochę to przepraszam ale ja tego nie znajde w internecie więc proszę was o pomoc

Zmieniony przez - TomaszNZM1997 w dniu 2014-10-29 21:25:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357099
po pierwsze i najwazniejsze to wyglada na to ze nie wiesz co bierzesz tak naprawdę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 8893 Napisanych postów 152273 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199125
na wszystkie swoje watpliwosci znajdziesz odp w naszym serwisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357099
mysle jednak ze na temat kreatyny AAKG Mega Hardcore nic nie znajdzie

Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-10-29 21:30:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8893 Napisanych postów 152273 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
czyżbym cos przegapił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259
hmmm a co ja napisałem proszę o pomoc nie wiecie? naprawde wiem co biore bo sprzedawca mi to zaproponował powiedziałem ze na mieśnie i siłe to mi to zapropownował to wiem co biore :) nie wiem czy jest sens brania pale juz zaraz 5lat nie dosc ze tyle pale to i miesnie dobrze rosły ale na sucho jechałem i wiem ze cwiczac na sucho i palac papieros nie szkodzi ale tu jest pytanie czy szkodzi na ten suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TomQ-MAG
nie zdziw sie

mogłbym poprosic o linka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
AAKG Mega Hardcore to nie kreatyna, doczytaj dokladnie co kupiłes a temu sprzedawcy co Ci to polecił podziekuj najlepiej i wiecej nie kupuj nic u niego za takie porady..

na mase to jest dieta przede wszystkim a na sile odpowiednio ukierunkowany trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
kolego aakg jak sama nazwa wskazuje to aakg, czyli forma argininy w postaci soli, prekursor tlenku azotu w naszym organizmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to mam zmienic suplement? avctilab chcialem kupic ale nie miał tam jest cm 3 ale zbyt wiele o nim nie wiem będzie dobry?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karta apteczna pzu

Następny temat

Jak przytyć

whey deli