SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare dziwnych mysli:).

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Witam, mam 20 lat, nigdy nie trenowalem SW pod okiem trenera - jednak z wielu roznych powodow od 3 czy 4 lat uprawiam 'karate po polsku' w roznej formie - czy to zadym ulicznych, czy ustawek, czy...
Stwierdzilem, ze cos trzeba z tym zrobic, bo czlowiek sie robi starszy i stoje w miejscu zamiast sie rozwijac. Doszedlem do wniosku ze bezsensowna agresje nalezy wyladowac na macie i zaczac to robic z ludzmi lepszymi lub rownymi sobie i zakonczyc bezsensowny epizod porozwalanych lap bez zadnego wiekszego celu.

Jestem spod szczecina i moge dojezdzac tam - od razu pomyslalem o Berserker's team - mowiac krotko KONKRETNA FIRMA. Nachodzi mnie pytanie, czy JEZELI sie sprawdze, jest jeszcze jakakolwiek szansa zawodnicza w tym wieku? Czy to MMA czy BJJ - wszystko mi jedno, cos z czego mozna miec duza satysfakcje - nie trzeba byc od razu mistrzem, sam udzial to cos o czym marze:).

No i chce pojsc tam rowniez po to, zey dostac przyslowiowym wiadrem zimnej wody po glowie - i zobaczyc jak to jest z prawdziwmi i doswiadczonymi wojownikami... ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
w wieku 20 lat jak zaczynasz to możesz mieć jeszcze jakieś próby z zawodowstwem... rzadko ale niektórym się udaje

od 3 czy 4 lat uprawiam 'karate po polsku'
jak jesteś nowy na tym forum to Cię informuje że o stylach karate z polski nie można rozmawiać

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
zalezy o jakie zawodostwo CI chodzi :)
w Polskich realiach
3-4 treningi tygodnioowo do tego silka i mozna spokojnie zdobyc nawet mistrzostwo Poslki po roku gora dwoch cwiczen
tyczy sie to kazdego sportu
wszystko zalezy od szczescia :P
czasem na zawodach zjada sie sami zawodowcy czasem smai amatorzy
Ty mzoesz miec lekka drabinke a na drugiej drabince beda sami zabijacy
wiec nie jest zly
sporo zalezy tez od warunkow fizycznych jakie posiadasz
ale trenujac 3 razy w tygdniu mozesz spokojnie na wakacje gdzies pojechac i sprawdzic sie :]

PS
'karate po Polsku' kocham ten zwrot :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
raczej mu nie chodziło o tajemnicze tsu..... nie ja nie dokończe :D raczej mówił o bujkach itd i chce się chłopak opanować :D na sukcesy nie jest zapóźno akurat możesz spróbować 2 dyscyplin, w których większość osób zaczyna swą kariere w nawet bardzo "zaawansowanym" wieku (niektóre dyscypliny poprostu są trenowane przez osoby, które zaczynały w wieku 8 lat, min. judo, zapasy itd)-mówie tu na przykładzie naszego kraju. Klub, który wybrałeś też cieszy się dobrą renomą, ma dobrych zawodników, trenerów itd. także jazda na trening :D i nie zapomnij zdać relacji, na początku będzie ciężko ale tak po miesiącu powinieneś się już dobrze zaaklimatyzować :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
wiem że o to mu nie chodziło ale tak ładnie zabrzmiało że jakoś nie miałem serca żeby tego nie skomentować.... chociaż tak trochę

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WEC 36: Walki do ściągniecia

Następny temat

K-1 MAX rules (12.10.2008 Kalisz) - walki do pobrania

WHEY premium