SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paraliżujący stres przed pójściem na mecz

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1
Cześć,

Mam 21 lat i trenuje z drużyną ligi okręgowej. No właśnie, trenuję i tyle. Wszyscy zapraszają mnie na mecze gwarantują, że dostanę minuty bo na treningach mi idzie świetnie ale ja ciągle unikam pojawienia się na meczu, bo boje się, że osmiesze siebie, oslabie drużynę i wszyscy będą mieli do mnie pretensje. W przeszłości grałem nie raz w meczach ale zwykle stres brał górę, nawet gdy już pierwszy stres puścił to nie mogłem znieść tego, że zdarzały mi się błędy i zaprzątałem sobie tylko tym głowę zamiast robić to co umiem i uwielbiam czyli grać w piłkę.
Problem pewnie śmieszny ale nie daje mi spokoju, bo kocham piłkę i chciałbym z głową do góry zbierać się na mecz i wychodzić na niego z normalnym poziomem stresu jak każdy inny a nie takim który mi odcina nogi i oddech.
W codziennym życiu nie wydaje mi się żeby brakowało mi przysłowiowych jaj ale jak przyjdzie do meczu o stawkę i całej otoczki to jestem jakiś miękki i przechodzę obok ze strachem.
Wiem że rozwiązaniem jest ścisnąć tylek i iść na mecz mimo wszystko ale w praktyce jest to nieproporcjonalnie dla mnie trudne...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nikt tu Ci nie pomoże, jak mamy Cię zmusić do pójścia na mecz, udaj się do psychologa i z nim porozmawiaj o swoich obawach, musz nad psychiką porpacowac.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.


Zmieniony przez - Manyy_PL w dniu 2021-03-01 20:44:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typer Premier League 2020 - 2021

Następny temat

Champions League 2020 - 2021

WHEY premium