SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parówki na redukcji ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Siema mam pytanko
Jestem na diecie nisko węglowodanowej.
Czy mogę na śniadanie zjeść "kilka" parówek z żółtym serem (bez chleba i ketchupa) do tego jakieś warzywo?

Czy parówki to odpowiedni posiłek na tego typu diecie? (Z tego co wiem mają trochę białka, tłuszcz i mało węgli)

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie ma diety na której parówki są odpowiednim posiłkiem. Mam wątpliowści, czy dieta niskowęglowodanowa w Twoim przypadku to dobry wybór. To trochę ryzykowne uczyć się na błędach na takiej diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Nie rozumie twojej wypowiedzi. O co chodziło Ci pisząc "Mam wątpliowści, czy dieta niskowęglowodanowa w Twoim przypadku to dobry wybór."

Chciałem wiedzieć czy parówki są dobre. Jeśli twierdzisz, że nie to OK :)
Zastąpię ten posiłek innymi produktami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
nie są... unikaj kiełbas i parówek i tego typu :\

p.s.
wiesz z czego robią parówki [ble...]

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Parówki są dobre jedynie do... wyrzucenia z diety. Obojętnie jakiej. Parówki powinny przestać istnieć dla Ciebie.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Wracając do Twoich wątpliwości, dieta bardzo niskowęglowodanowa to nie jest opcja dla osób, które zastanawiają się, czy parówki są ok., czyli osób mających bardzo małą wiedzę na temat żywienia, a może się mylę i tak naprawdę wiesz trochę więcej na temat ciał ketonowych itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Składnikiem mojej redukcji były własnie parówki Ale z kurczaka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
ja tam wole starego dobrego pospolitego Cycusia z Kurczaka...
nieważne czy Redukcja, czy masa :D

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Cziken to potega.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
/Panowie spróbujcie karkówki Kurak to jest **** nie mięso każdy dietetyk wam to powie .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta itp

Następny temat

massymalne przyrosty

WHEY premium