SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papuśne łydki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 932
Witam!
Moj problem wiaze sie z budową nóg. Trenuje oklo 2 lata, ale od jakiegos miesiaca dopiero zaczelem pracowac nad nogami. Wczesniej ich nie trenowalem, bo z natury mam dosc obfita budowe dolnych parti i w zasadzie po 2 latach rozbudowy gornej czesci ciala wygladam w miare proporcjonalnie, ale tak czy siak zarys miesnia by sie przydal.
W tej chwili jestem w trakcie treningu HST i do niego dolaczylem tez nogi, ale glowny prolem polega na tym, ze mam genetycznie (po matce) duze łydki i czesc nogi przy kostce.
Czy jest mozliwosc zmiejszenia obwodu w tym miejscu?
Wymiary nog:
Udo: 58
Łydka 48 :/
Przy kostce 28
W tej chwili moje nogi wygladaja jak kołki...od uda do kostki, niemalze rowne...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 240
Moze i masz rozbudone nogi-ale 58 w udzie to nie duzo, tak czy inaczej nie wiem co Ci doradzic odnoosnie lydek, musisz rozbudowac uda bo to chyba jedyne wyjscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5957
przeciez to proste, na uda stosuj trening masowy a na lydki wytrzymalosciowy
czyli robisz 12-8 powt na uda w serii a na lydki 20-15

Nie chce takze cowiczyc na jakoas rzezba konkretnie, tylko duza dosc masa duzy biceps i kalata niczego sobie.
Ale wszytsko w masie miesniowej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 932
Wielkie dzieki. A co z zakonczeniem nogi (mam na mysli to miejsce przy kostce) jest jakas metoda zeby wyszczuplic? z tego co sie zorietowalem w tym miejscu nie ma juz miesni... jedynie sciegna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
no no, niezle dysproporcje, chociaz optycznie to nie musi byc widoczne (ksztalt, "rozciagniecie" lydki, itd) - trenuj uda, trenuj lydki - ta rada z 15-20 powtorzeniami jest nietrafiona - bo taki zakres ruchow stymuluje wzrost masy miesniowej lydek - a co do stawu skokowego (chyba to masz na mysli) to niewiele poradzisz. Rada - po prostu przypakuj uda

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamine EFX

Następny temat

prosze o sprawdzenie czy ten trening jest dobry

WHEY premium