SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papieros -> nikotyna -> acetylocholina -> lepsze trawienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Czy paląc papierosy (w efekcie czego do krwi przenika nikotyna, która działa na receptory N-acetylocholinowe) poprawiamy trawienie?

Acetylocholina poprawia trawienie.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2448
Doskonałe pytanie
Zwłasza w dziale trening.

Nawet jeśli poprawi trawienie (jasne ), to wpływ na płuca jest nie ważny?

http://www.youtube.com/watch?v=zl6hT1ZsJO8 
Nasze Evolution Of Dance

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
od kiedy nie pale mam wielki apetyt, mogę jeść i jeść. gdy paliłem nie miałem ochoty jeść, a jak jadłem to tak oby jak najszybciej, żeby zaraz zapalić. moim zdaniem w sporcie nie ma miejsca na nikotyne

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
jedyne co poprawia, to sylwetke raka :D, a tak na powaznie to jezeli ludzisz sie, ze palenie jednak wplywa na cos pozytywnie to jestes w bledzie. na pewno lepsze trawienie uzyszasz po przebeignieciu 5 kilometrow niz po spaleniu fajki, a o ile wiecej zyskasz. zreszta zawsze bylo tak ze bardziej korzystne bylo dla czlowieka palenie kalori :D takze powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana. Co dalej.

Następny temat

Planik do waszej oceny...:)

WHEY premium