SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie i Panie, przede mną masowanie :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Witam, dieta na masę. Oceńcie, doradźcie. Chyba wypadłem z wprawy, bo cos mi sie pomieszało i nijak się to kupy nie trzyma, ten bilans cały Za dużo mam białka a brakuje mi prawie 200 kcal Co robić, jak żyć?



Co to ma być ja się pytam, gdzie zniknęła moja wypełniona ankieta ?! :(



Zmieniony przez - jjfight w dniu 2016-01-16 18:46:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
wrzuc ankiete bo nic mie wiemy o Tobie, dla kogo ta dieta..

jogurt smakowy osobiscie zamienil bym na naturalny albo na kefir,

masło orzechowe z jakich masz orzechów?

dlaczego tak to rozdzieliles dziwnie,
-18:30 masło orzechowe
-21:00 twaróg

co na celu ma taki podzial? bez sensu imo

daj to razem na ostatni posilek i dodaj wegli,uzupelnisz brakujace kcal a wegle na noc to tobry pomysl, lepsza regeneracja, lepszy sen


Zmieniony przez - wincol w dniu 2016-01-16 19:30:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Własnie wrzuciłem ankietę i jak dodałem post to serwer nie odpowiadał i się dodało bez ankiety...
Masło orzechowe tak dałem, bo podjadam sobie je łyżeczką po prostu.



Zmieniony przez - jjfight w dniu 2016-01-16 22:22:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
z jakich orzechow to masło?
masz napisane "wlasne masło zrobione.. " a pod spodem primavika?
jak wiec , kupujesz czy robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
wincol
z jakich orzechow to masło?
masz napisane "wlasne masło zrobione.. " a pod spodem primavika?
jak wiec , kupujesz czy robisz?


Dałem primavika jako przykład, bo skąd mam wziąć masło z samych orzechów arachidowych niesolonych? :)
Robię sam, tak, że daje tylko orzechy arachidowe i czekam aż powstanie z nich masa, po czym przelewam do słoiczka. Tych sklepowych z zawartością orzechów 90%, po prostu nie jestem w stanie zjeść więcej jak pół łyżeczki..


Jak jeszcze raz wstawić ankietę? Tamta widać zniknęła bezpowrotnie.


Zmieniony przez - jjfight w dniu 2016-01-16 22:32:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
w kalkulatorze masz opcje dodania zwojego produktu, makro łatwo wyliczyc bo wiesz co dajesz,
jezeli robisz sam takie masło to rób z czego innego jak arachidowe, to najslabszy wybór przez brak o3 , a sporo o6 , a tego nam nie potrzeba,
to w kwestii zdrowotne, od czasu do czasu spoko, jednak jako zrodlo tluszczu na co dzień nie za bardzo

ankiete skopiuj i wypelnij w nastepnym poscie

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zmieniony przez - wincol w dniu 2016-01-16 22:36:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Na szczęście się nie objadam tym masłem. Ale jak cos szybko potrzebuje zjeść, to zawsze lepsze jak głodówka, bo słoiczek z masłem mam zwykle pod ręką. Z innych orzechów też zrobie, bo już dawno miałem to zrobić. W poniedziałek jeszcze będę miał więcej czasu, to coś tam poprawie i wrzuce jeszcze jeden dzień diety, gdzie zamieniam mięso albo daje zamiast niego ryby. Da się jakoś dorzucić ankietę, żeby nie zaśmiecać nowym tematem? Dieta poza tym masłem i jogurtem pitnym, jest ok?



Zmieniony przez - jjfight w dniu 2016-01-16 22:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
ankiete skopiuj sobie do kolejnego posta , wypelnij ja i wrzuc posta z wypelniona juz ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Dobra, mam ankietę:
Wiek : 26
Płeć : M
Cel : Masa
Waga : 80
Wzrost : 183
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) : 15%
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?):
Prace fizyczne koło domu, lekka praca fizyczna, ogólnie to nie siedzę na dupie :)
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) : sama siłownia będzie już z rok w sumie. Później duża przerwa i teraz na nowo. W tym roku planowany powrót na sztuki walki.
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie : Miałem wyliczony bilans kcal i makro na plus, zrobiłem w sumie ponad 5 kg masy w niecałe pół roku. chociaż też troche mi brzuch podlało wtedy, bo go prawie nie ćwiczyłem i jadłem tylko biały ryż. Jak na ektomorfika to całkiem spoko było.
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) : Bardzo dobry
Stosowana lub planowana suplementacja :Tylko czasem odżywka białkowa, na razie nie planuje supli


Dobra, udało się zapisac poprawiony zrzut. Dodałem też swoje masło orzechowe. Jeszcze jedno pytanie: mam jajka wiejskie prosto ze wsi od kur biegających sobie "luzem" po podwórku. Ktoś wie jakie takie jajko ma wartości odżywcze?







Zmieniony przez - jjfight w dniu 2016-01-16 23:27:46

Zmieniony przez - jjfight w dniu 2016-01-16 23:29:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy trawienne

Następny temat

Szybkość budowania masy mięśniowej

Wiecej