SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie Przepraszam nie mieszajcie sie..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 941
Własnie wrociłem z nagrania w'Rozmowach w Toku'.I jestem zaskoczony tym co sie tam stało.A mianowicie mial byc to program pod tytułem 'Agresja w sporcie' lub 'Sporty wallki' w kontekscie walk bez regół.Mysle ze miał bym pare rzeczy do powiedzenia no ale....
Okazało sie po wszystkim ze był to program JESTEM ZABIJAKA i wystepowałem obok jakiejs dziewczyny z rodziny patologicznej {co nie było dla mnie widome przed programem},która ma problemy z policja i z powstrzymaniem agresji na wodzy .Byle tez koles {z niewiedomego mi pochodzenia ->nigdy go nie widziełm}.Który kiedys byłe rozrabiaka na dyskotekach a teraz sie poprawił .Ojejku jak ******lił...
Panowie i panie nie wiem czemu sie tam znalałem chyba dałem sie omamic obietnicom ludzi z tvn ktorzy obiecali mi promocje vale tudo w POlsce i po raz kolejny zostałem oklamany podobnie jak z materiałem z MOskwy...
Poczułem sie jak jakis bandyta i w połowie programu chcialem wyjsc no ale juz wczesniej podpisałem jakies papiery i nie mogłem sie wycofac ..Z pubiliki padały pytanie typu:
A jakby nie było sportów walki czy bił bym bezbronne kobiety...
A czy teraz mógłybym kogos uderzyc...np ta ładna pania..
A czy jak widze filmy akcji to sie podniecam i chce w nich wystepowac...
A czy mam dziewczyne bo taki ktos jak ja nie zasługuje na druga osobe bo ja jestem niebezpieczny dla otoczenia...
I wogóle tego typu ..był tez tam Sławek ale nie odpowiedał na zadne argumety tych wynajetych ludzi...I w połowie programu zaczolem sie smiac..z tych smiesznych dziwnych dla mnie laików w tej dziedzinie ..
Ale i tak postawiono mnie w złym swietle i mam nadzieje ze jakos to zmienia lub zmienia tytuł programu bo juz dzwonielem do mojego adwokata bo to dla mnie bzdura ..
I teraz do was wojowników róznych sportów i wyznac ...Przeparaszam was za to ze chciałem rozpropagowac nasz sport i mi niewyszło.Sorki...mam nadzieje ze jak bedziecie to ogladac bedzie wiedziec ze zostałe w to wrobiony...I to cholernie...
Aha i jsli ktos z was bedzie4 miał pzryjemnosc z TVN-nie4 wiezcie tym Ku--Rwa.Dzi---wka.Szma---..ta

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 10091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 53086
SKOPIOWALEM Z ICH STRONY PARE TYTUŁÓW...WCALE NIE SA NAJSMIESZNIEJSZE,ALE POKAZUJĄ,JAKIE IDIOTYZMY POTRAFIĄ WYMYSLIC LUDZIE Z MEDIÓW,ZEBY PRZYCIĄGNĄC KOGOS DO TELEWIZORA...ZAŁOSNE!!!!
A mówiłam-nie żeń się!Wierzę w UFO,bo widziałem? Duchy Małżeństwo mój koszmar Stygmatycy Anoreksja, bulimia - mój problem Policyjne wdowy Czy da się żyć po czterdziestce? Dobre wychowanie Ożenił się ze mną dla sklepu Mam duży biust Byłam zakonnicą Ksiadz odmówil mi sakremantu Co Polacy robią w łóżku? "Bo to zła kobieta była" Kim jest Święty Mikołaj?
ZALUJE,ZE TYLE Z ZYCIA STRACILEM,NIE OGLADAJAC PROGRAMOW PANI EWY D!!!!!!!!!!!

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10973 Napisanych postów 50344 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
****........Serio ci wspołczuję, ale miejmy nadzieję ,że jakoś ten program ukażą w ludzkim świeple.

P.S Kiedy możemy się spodziewać tego programu na antenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 572
Gratuluje wogole zaufania w media ;), bo ja jak zobaczylem program w TVN o Turnieju w Moskwie to z tego co pamiętam to niezbyt "promowal" irigumi-go, wrecz przeciwnie, pier.....lili tam takie bzdury ze w zyciu bym juz z nimi nie gadal i napewno nie poszedl do jakiegos talk show, no ale wiadomo dla slawy niektorzy zrobia wszystko, podpisza kazdy papier. Przeciez nie wazne ze telewizja rucha swoje marionetki w pupcie, wazne jest to ze na ulicy pokazuja palcem - " TEN TEN TEN, ON BYL W TV" i juz wszyscy sikaja (prawie wszyscy - niektorzy sie smieja glosno)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 195972
A nie mogłeś powiedzieć w czym rzecz?

"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19774
Bardzo dobrze, że o tym napisałeś. Szkoda, że cię tak potraktowali. Swoją drogą jestem ciekawy jak wyszły by badania (powiedzmy typu socjologicznego) na temat wpływu transmisji walk bez regół na jakąś wybraną grupę społeczną (np. młodzież). Obawiam się, żę wyniki badań były by dla nas zasmucające. Poza wpływem na osoby ćwiczące, które dzięki treningom są w stanie przeciwstawić się jakiemu złu, jak również sprowokować bójkę na ulicy, są także duże rzesze fanów, które przyzwyczajają się do brutalności i niejako codzienności, czy normalności takich walk.

To są tylko takie moje rozważania ale z drugiej strony jest to także dobry temat na pracę magisterską z w obrębie nauk społecznych.

Powracając do tamatu, źle się stało, że umieścili cię w takiej sytuacji. Uważam, że aby walki bez regól trzeba przedstawiać jako sport, pokazywać jego techniczne niuanse (jak to się pisze?), promować przy tym zdrowy tryb życia (trochę tak jak przy promowaniu MuayThai zorganizowano akcję przeciako zażywaniu narkotyków). Nie powinno się przy promowaniu tego sportu dawać reklam typu, "realna walka, z tym poradzisz sobie na ulicy". W ogóle to ciężka sprawa. To trochę jak z promowaniem alkoholu. Lampka wina codziennie ma dobry wpływ na człowieka i jest zalecana przez leakarzy. Jednak wiele osób przekracza znacznie te ilośći. Dlatego promowanie walk bez regół to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Zwłaszcza jeżeli ten sporty będzie zyskiwał na popularności.

Come stai?

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31522
a kiedy to bedzie mozna obejrzec swoja droga ?

Niestety telewizja to same kurvy i klamce.Pozbadzcie sie swoich telewizorow.Ludzie tacy jak drzyzga wesza sensacje i rozdmuch**a do olbrzymuich rozmiarow

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2911 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38682
te cioty z tvn to wogle są ****a śmieszni. Kiedyś zrobili program (rozmowy w toku) o aikido. Wszyscy tam gadali, że aikido to zabujcza broń, że z łatwością można powalić kliku przeciwników i takie tam, co więcej urządzili nawet pokaz, każdy się podniecał, a ta wynajęta widownie traktowała mistrza aikido jak jakiegoś guru. A teraz widzimy że sw to zło największe bo się okazało, że oni się tam poprostu po mordach leją
, a nie zabujcze, magiczne sztuczki stosują
Ja na tych idiotów niemam słów. Telewizja byłaby w stanie nawet z papieża zrobić seryjnego morderce. To samo było z Moskwą. Zrobili program i ze 20 razy go powtarzali, cały czas leciały reklamówki, żeby obejrzeć, a na końcu programu wrzut prowadzącego, że ma nadzieje że to się w Polsce nie rozpowszechni, że nie powinno się tego pokazywać itp... co za idioci. Tvn jako telewizje poruwnał bym do tych wszystkich pisemek brukowych.

Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 80831
kiedy to bedzie?

ooo uuu aaa yyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31522
Drzyzga robi tak - bierze temat potem robi z niego papke ktora jest latwa do przelkniecia dla kazdego i w zaleznosci o kontekstu temtu jest on mniej lub bardziej demonizowany.

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 941
Przede wszystkim dzieki za wypowiedzi do Dex19:chłopie nie poszedłem tam po to aby mnie pokazywali palcem na ulicy tak jak to zinsynuowałes{wiesz co znaczy to słowo }bo po twojej wypowiedzi nie wiem co wywnioskowac czy nie lubisz telewizji czy mnie czy rozmów w toku.
POszedłem tam po to aby promowac sport walki jaki jest vt..no ale nie zawsze sie wszystko udaje..nie wiem jak to wyjdzie i kiedy to bedzie leciało ale jak bede wiedział to wam powiem..na pewno..a ty Dex19 nie ogladaj mnie bo bedziesz poniej musiał powiedziec TO TEN TEN CO BYŁ W ZA___SRANEJ TELEWIZJI >>KŁ__AMLIWIEJ .Idz na trening ok

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 400 Napisanych postów 8652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 53479
Pieprzyć tvn i Drzyzge!! Był w jej programie kiedyś właściciel siłowni, w której ćwicze i okazało się że siłownia to fabryka bezmózgich, agresywnych sterydziarzy, którzy biją swoją mamę - Drzyzga ma narąbane we łbie, bo podejmuje tematy, o których nie ma pojęcia, a końcową puentę dyskusji w programie, wymyśla jeszcze przed jego rozpoczęciem. I wszystko układa tak - żeby wyszło, jak sobie zaplanowała - dla mnie ten jej program jest żałosny....

You are not a warrior, You are Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan (sogs included) piosenki z filmikow

Następny temat

BJJ czy Krav Maga ? (lublin)

nutloveb