SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palenie w bicepsach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1536
Witam,
po wczorajszym treningu odczuwam dziwne palenie w bicepsach. Nie jestem pewien czy to efekt dobrego zmęczenia mięśnia czy przetrenowania.
Trening wyglądał tak:

Uginanie ramion ze sztangą x3
Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacja nadgarstka x3

W ostatnich dwóch seriach ze sztangielkami zamiast założonych 8-12 powtórzeń zrobiłem 6. Czy lepiej zmniejszyć obciążenie i zostawiać sobie jakiś zapas czy katować tak na maksa jak właśnie zrobiłem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie jestem pewien czy ow problem zasługuje na zalożenie nowego tematu- są tematy w ktorych rozpstruje sie podobne poj. wątpliwości!!?

ponadto wątpie aby można było coś zdiagnozować po takim opisie, po jednorazowych dolegliwościach czy objawach wynikających z jednego treningu[jesli nastąpilo tak znacznie zalamanie że z obiążeniem z ktorym wykonywales normalnie zrobiłeś połowe planu to może to być sygnał przetrenowania, ale może to byc zwyczajnie słabszy dzień- np. wynikający z upalów]

jedno co móglbym zalecic to w tym świetle przeanalizuj kilka ostatnich treningów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masa do oceny

Następny temat

Czy to da masę??

WHEY premium