SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palenie marihuany czy wpływa źle na diete?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 571
Witam, więc tak - mam pytanie co do palenia marihuany. Mam dietę (by spalić tłuszczyk z mojego ciała) 6 posiłków dziennie + 4 dni treningowe na siłowni no i biegam 5-6 dni na orbitreku po 40 minut. No i mam pytanie czy palenie marihuany jakoś może wpłynąć na moje osiągi? Czyli, że będę stosował się do diety, biegał itd a jednak nie będę chudnął? Oczywiście "na fazie" nie sięgam do lodówki i nie jem tego na co mam ochotę tylko stosuję się do diety no i piję wodę tylko niegazowaną mineralną.

No i chce zapytać czy to zapalenie może wpłynąć na to, że nie będzie efektów czy jedynie wpłynąć może to na moją kondycję?>

;o

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2712 Napisanych postów 50623 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341440
skorzystaj z wyszukiwarki, był takie tematy i nie potrzeba tu kolejnych xxx wpisów w stylu "ja pale i jest ok" itd, to forum sportowe.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-02-15 16:37:32
1

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do poprawki

Następny temat

Krew w proszku

Whey vit