SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palec ... pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Witam. Wczoraj doszlo do przykrego incydentu i niestety mam ubity palec u reki. Bardzo spochl i raczej na jakis tydzien/poltora mam silke z glowy. Pytanie brzmi. Czy moga byc tego jakies konsekwencje. Czy strace na sile itp. W sumie bedzie to moja 2 przerwa przez ok. 4 miechy silki tylko, ze ta jest nie planowana. Czy mozna to potraktowac jako etap regeneracyjny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
wyluzuj
nic wielkiego sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7450
Tak jak napisałeś przez tydzieńpółtora bez treningu z mięśniami jeszcze nic się nie dzieje i jak najbardziej przerwe tą możesz potraktować jako okres regeneracyjny, tylko kiedy miałeś ostatnią przerwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Ostatnia przerwe to mialem kiedy zmienialem swoj program treningowi, poniewaz okazalo sie, ze byl zly dla mnie, wiec to bylo ok.2 miechow temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7450
Czyli przerwa jak najbardziej wskazana Na pewno ci pomoże.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótko o tym jak utrzymać dobrą sylwetke, jazda na rowerze, ćw. gumą rozciągającą.=-D

Następny temat

nadwyreżenie<

WHEY premium