SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pakiet sportowy (abonament)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 581
Cześć. Na rynku jest mnóstwo dostępnych placówek oraz opcji abonamentowych. Jedna lepsza od drugiej.

Zastanawiam się na co zwracacie uwagę przy wyborze abonamentu? Cena? Ilość ludzi na siłowni? Dodatkowe benefity? Inne?

Dajcie znać


PS nie wiedziałem gdzie wrzucić temat więc w razie problemu proszę o przeniesienie. Dzięki. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja na cene, bo do treningu mi nie potrzebne nie wiadomo jakie sprzęty. Trenowałem za 4 dyszki w piwnicy i było spoko, co trzeba było to było, a sprzęt lepszy niż na siłownie co uczęszczam teraz. W starej wszysko Hesa było stare bo stare ale nie do zajechania.

Jak masz taki wachalarz wyboru przetestuj siłownie też pod katem sanitarnym, jakie są prysznice, czy jest utrzymywana czystość itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Mam przyjemność korzystać z pakietu socjalnego z pracy i chodzę tam gdzie akceptują moją kartę

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
georgu
Mam przyjemność korzystać z pakietu socjalnego z pracy i chodzę tam gdzie akceptują moją kartę


też bym tak chciał

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Przecież Marcin Ty chyba w dużej firmie robisz. Nie macie funduszu socjalnego?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
yyyyy że co


Socjal jest, dzieciaki na swieta paczki dostają, a z socjala to ja dostaje tylko wczasy pod gruszą.

Chłopaki pisali podanie o Multisporta ale jakoś coś upadło.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Widać mało chętnych

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
georgu
Widać mało chętnych



Moze za duzo i po prostu nie chcą dopłacać kasy do tego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Przecież to idzie z funduszu socjalnego, więc jak nie pójdzie ta kasa na pakiet sportowy, to zostanie wydana na wspomniane paczki dla dzieci czy coś, więc to nie tak że dodatkową kasę pracodawca daje. Zresztą nam np dopłacają coś koło 10 zł, resztę kosztu ponosi pracownik czyli większość. Ale i tak wychodzi ok 60 zł, więc taniej niż karnet na siłownię, a do tego jest jednak więcej możliwości

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciąg do Ławki

Następny temat

Słuchawki na siłkę

WHEY premium