SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paelo na siłę/wytrzmałość

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6376

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

19

Waga

80

Wzrost

193

Doświadczenie sportowe (wymień wszystkie uprawiane sporty od - do)

Rok siłowni

Dostęp do sprzętu

BOX

Cel treningowy

siła/wytrzmałość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Panie i Panowie, dla dobra ogółu kończymy ten spór, ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Spor konczcie, bo wszyscy inteligentni jestescie i szkoda sie nawzajem szarpac... Ale dyskusji nie konczcie, kazde z Was ma cos konstruktywnego do powiedzenia z tytulu posiadanej wiedzy i doswiadczenia - a takie szaraki jak ja tylko sie ciesza na taka okazje - wiedza podana pod nos, za darmo i w jednym miejscu - tym nikt rozsadny nie pogardzi :)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i na koniec: jeden lubi balet a drugi jak mu nogi śmierdzą
ja np ćwiczę cf bo lubię, a to jak wyglądam albo moje wyniki siłowe to sprawa drugorzędna. tak długo jak ćwicząc cf jestem sprawniejszy i silniejszy jak gdybym nie ćwiczył tak długo to będę robił - chyba że wrócę do SW chociaż mnie za bardzo nie ciągnie (brak czasu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
xzaar77 ok, tylko niestety nie jest dobrze gdy czynnik emocjonalny bierze górę, bo odbiega to lekko od logiki wtedy



Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-04-16 13:41:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
raczek87
No coz skoro faktycznie i fajterzy wchodza na maxy oraz jedynki w podnoszeniu + bawia sie w line, to zwracam honor. Nieznajomosc tematu powodowana tym, ze osoby z SW ktore znam w ogole nie ruszaja wyzej wymienionych cwiczen i zakresow.
Czyli na dobra sprawe treningi roznia sie aspektami gimnastycznymi jak muscle up, handstandy i cudami w stylu triple unders.


Napisałem ci przecież już wyżej , że fajterzy trenują wszystko plus technikę walki . Nie wiem jak twoim koledzy trenują , jednak ruszyłeś w bój w pewien sposób " bez znajomości tematu "

Dla czystej ciekawości .





Raczek luz , może się nie rozumiemy nawzajem to problem dyskusji internetowych , jednak zarówno ty jako doradca w tym dziale jak my moderatorzy musimy starać się pokazać PRAWDĘ ! .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
15 Czerwca Wrocław Zawody Trec i SFD
50tyś zł w nagrodach

Crossfit, Muscle up, Strongman, Wyciskanie

Będziemy tam cały dzień
Rywalizację internetową można dokończyć w sposób sportowy i przy okazji z dobrymi nagrodami wrócić

Kto się wybiera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Oczywiście trzeba podkreślić , że wiadomo że Fajter nie będzie zawodnikiem C-F , jednak cała metodologia nie będzie mu obca , i także fizycznie będzie wszechstronnie rozwinięty

xzaar77

Ja również się uczę i słucham , analizuje z racji że narwaniec jestem potrzebuje chwili czasu , ale dobre podejście masz do tematu , trening/metodyka to ogrom wiedzy i każdy ma w tej teorii swoją praktykę .

C-F to młoda moda , i odświeżanie starych metod , czy to niedobrze że chcemy pokazać skąd to pochodzi , na czym polega , że dużo ludzi chcą zarobić na tym wzroście popularności tworzy różne cuda na kiju , byście nie dali się złapać ( osoby które nie mają wiedzy i czasu na jej pogłębianie )
.

Bull na batona bym wpadł a do tego czasu wiele się może zdarzyć .

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-04-16 13:57:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomasz1405





California Kid Lubię skubańca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Trenujmy i jedzmy zdrowo, bez popadania w paranoję i wywyższania jakiejkolwiek z metod ponad inne. Zdrowia wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dobra, skończyłem plan siłowy z ciężarami pod WL, teraz robie 2-3 WODy tygodniowo i 2-3x TRX.
Jestem krosfiterem?
Aha, dieta IF

Dajcie spokój

edit: nie wiem czy wiecie, ale chciałem wam jeszcze podkreślić że zawodnik sumo nie będzie maratończykiem, a przeciętny maratończyk (pomimo swej niezwykłej wydolności i świetnego metabolizowania kwasu mlekowego) będzie kiepskim wojownikiem MMA.

To tak jakby ktoś chciał łączyć te dwie specjalizacje albo porównywać dwie różne dyscypliny sportowe.

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2013-04-16 16:50:56

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taśmy ,Gumy---rodzaj, jakość, cena

Następny temat

Trening na wytrzymałość - jaki polecacie?

WHEY premium