SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANKO DO EXPERTÓW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
Więc tak....ćwicze pół roku ostanio miałem prawie miesięczną przerwe i teraz zaczynam cykl na mase, chce do niego włączyc bieganie ( zamiast cwiczyć nogi na siłce ). Załozyłem sobie ze będe biegał trzy razy w tygodniu po około 40 minut ok 6.00 nad ranem w dni które nie mam treningu. Diete mam na mase.I teraz chodzi mi o to czy to dobry pomysł i jak bieganie odbije sie na "przyjmowaniu" masy.

peace

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Wlasnie w tym jest problem ze bieganie przez 3 dni po 40 min to jest duzo i moze byc problem z przybieraniem na masie!radzilbym narazie nie biegc i nabrac duzo masy a pozniej jesi bedziesz sobie robil rzezbo to zaczac biegac!

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
możesz biegać ale też odpowiednio zwiększ liczbe kalori , pozatym bieganie nie równa sie ćwiczenią na nogi

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Pierwsza sprawa-bieganie do zwiekszy rozmiarow Twoich nog w stopniu jaki by Cie zadowalal.
Sprawa druga- oprocz biegania musialbys zastosowac trening nog na mase a w tym wypadku beiganie uniemozliwi Ci pelna regneracje.
Wyjscie z sytuacji- cwicz normalnie na mase, takze na nogi a bieganie stosuj albo w mniejszym zakresie (przy odpowiednio zwiekszonej podazy kalorii) albo zostaw go na inny okres treningowy.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
A może biegaj, ale bezpośrednio po treningu? W ten sposób w dni nie-treningowe odpoczywasz pełną parą, a biegając po treningu możesz jeszcze dodatkowo zrzucić trochę tłuszczu. Oczywiście w takim wypadku nie należy przesadzać z intensywnością biegania. pzdr

Izdelek je pakiran po tezi ne pa prostorinski, obseg se med transporta more spremeniti. )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
Polecam jednak zmniejszyć czas biegania - do jakichś 20 min, ostatecznie do 30, ale nie do 40 - to moim zdaniem za dużo).

Izdelek je pakiran po tezi ne pa prostorinski, obseg se med transporta more spremeniti. )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
thx za wszystkie odpowiedzi, chyba zrezygnuje z bieganie głównie dlatego ze przeszkadzało by mi to przybieraniu masy

peace

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na razie

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium