SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE za 100 pkt:D:D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1717
Witam,
Trenuje SW 3x w tygodniu do tego siłka 3x w tygodniu.DO tej pory jedynym suplementem było CARBO z TRECa.Postanowiłem przybrać troche na masie.Zakupiłem białko z OSTROWI 1800g(narazie)i zamierzam kupić jakąś kreatyne.Czy dobrze wybrałem kupując OSTROWIE?(Oczywiście staram sie przestrzegać diety)Czy można brać białko i CARBO? nie bedzie jakis skutków ubocznych:p.Pytam bo się zupełnie nie znam a nic nie wyczytałem ciekawego pozdRo

Jedno Miasto Jeden Klub Ruda Śląska K.S. Ruch!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
hi-tec , dymatize .. tez dowaliles z firmami;p
jak juz brac bialko dobrej firmy nie patrzac na cene to optimum ponad wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
ostrowia jest ok.


jesli nie patrzeć na smak...


wszystko ok. kreatyna, carbo, białko


tylko pilnuj diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1717
dzieki toom a jaka kreatyne bys mi polecił w miare dobrą i w rozsadnej cenie?

Jedno Miasto Jeden Klub Ruda Śląska K.S. Ruch!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
bierz jakieś mono

co do producenta to ilu ludzi tyle opinii

ja chwale np. prolab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9480
Co do ostrowi to odradzam. Ostrowia jest białkiem spożywczym. Następnym razem kup jakieś inne firmowe białko które jest napewno lepsze od tej nieszczęsnej ostrowi. Co do kreatyny to monohydrat :) ja Ci polecam creapure olimpa :) pozdrawiam

"Ludzie, którzy odnieśli sukces nigdy nie chcą, by było łatwiej, chcą być lepsi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
wszystko ok. kreatyna, carbo, białko

toom podziwiam cię

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2009-01-22 18:58:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 647
kup sobie mono na początek..ja tez chwale OLIMPA, na stacki przyjdzie czas potem bo są mocniejsze i fajny efekt będzie, co do OSTROWI...hmm jest to zawsze jakas alternatywa dla kogoś kto nie ma za dużo kaski, lepsze to jak nic nie brać..pozdrawiam i powodzenia

Trenuj ponad ból...śmierć będzie Twoim jedynym ukojeniem !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
Macie coś do ostrowi firmowe białko

,,Wściekły Anioł Demon Zła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
ostrowia szału nie robi ale swoje zadanie spełnia w 100%
knife kiedyś opisywał proces produkcji...

mentos_ czyżbyś był na tyle odważny aby podskoczyć?

carbo - czemu nie carbo?

rozumiem gdyby był gainer i carbo

ale jest bialko i carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1717
artur 1908 mówisz białko firmowe? a podobno białko z MEGABOLA sie nie różni NICZYM od białka z OSTROWI:D:P to jak z DOSIĄ ,,po co przepłacać" hehe pozdRro:D

Jedno Miasto Jeden Klub Ruda Śląska K.S. Ruch!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9480
chodziło mi bardziej o białko takich firm jak hi-tec olimp lub Dymatize :)

"Ludzie, którzy odnieśli sukces nigdy nie chcą, by było łatwiej, chcą być lepsi"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST JAKOSCI ;P

Następny temat

pytanie chyba głupie:P

WHEY premium